Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 27.06.2026 | Stromsgodset - ODD Ballklubb | 2 : 2 |
| 18.02.2026 | ODD Ballklubb - Stromsgodset | 2 : 0 |
| 28.07.2024 | ODD Ballklubb - Stromsgodset | 2 : 0 |
| 02.06.2024 | Stromsgodset - ODD Ballklubb | 1 : 1 |
| 09.03.2024 | Stromsgodset - ODD Ballklubb | 1 : 3 |
| 22.10.2023 | Stromsgodset - ODD Ballklubb | 3 : 1 |
| 29.05.2023 | ODD Ballklubb - Stromsgodset | 1 : 1 |
| 04.03.2023 | ODD Ballklubb - Stromsgodset | 1 : 0 |
| 06.11.2022 | ODD Ballklubb - Stromsgodset | 5 : 1 |
| 09.07.2022 | Stromsgodset - ODD Ballklubb | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Ranheim - ODD Ballklubb | 3 - 5 | W |
| 26.08.2026 | ODD Ballklubb - Kongsvinger | 0 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Teie - ODD Ballklubb | 0 - 10 | W |
| 15.08.2026 | Lyn - ODD Ballklubb | 5 - 1 | L |
| 10.08.2026 | Moss - ODD Ballklubb | 3 - 3 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Sogndal - Stromsgodset | 2 - 3 | W |
| 26.08.2026 | Stromsgodset - hodd | 3 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Modum FK - Stromsgodset | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Ranheim - Stromsgodset | 1 - 3 | W |
| 09.08.2026 | Stromsgodset - Egersund | 0 - 2 | L |
Предстоящата среща между ODD Ballklubb и Stromsgodset е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 1. Division. Посоченият стадион е Skagerak Arena, Skien. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
ODD Ballklubb е на позиция 6 с 32 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 31:20. Записаната форма е WLLDW. Stromsgodset е на позиция 4 с 41 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 5 равенства и 2 загуби. Головата разлика е 44:23. Записаната форма е WWWLW.
ODD Ballklubb има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLDWDLDD. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Stromsgodset има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLWDLDDW. Средните стойности са 2.70 отбелязани и 1.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи ODD Ballklubb има 5 победи, равенствата са 4, а Stromsgodset има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.70. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.29% при 469 наблюдения). Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.24, оценка 89/100, успеваемост на коефициентната група 89.29% при 28 наблюдения).
Дисциплинарният профил на ODD Ballklubb като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.10 жълти, 0.00 червени и 2.10 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 30.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 20 завършени мача (90.0% покритие). Дисциплинарният профил на Stromsgodset като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 25.0%, 12.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 20 завършени мача (85.0% покритие).
Срещата между ODD Ballklubb и Stromsgodset завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2.7 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на ODD Ballklubb като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.1 жълти, 0 червени и 2.1 общо картона на мач. В този двубой ODD Ballklubb получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Stromsgodset като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Stromsgodset получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.