Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.05.2026 | Ranheim - Sandnes ULF | 5 : 1 |
| 02.11.2024 | Sandnes ULF - Ranheim | 2 : 6 |
| 06.04.2024 | Ranheim - Sandnes ULF | 3 : 1 |
| 05.11.2023 | Sandnes ULF - Ranheim | 3 : 2 |
| 08.07.2023 | Ranheim - Sandnes ULF | 0 : 5 |
| 03.10.2022 | Ranheim - Sandnes ULF | 1 : 2 |
| 10.07.2022 | Sandnes ULF - Ranheim | 3 : 2 |
| 15.09.2021 | Sandnes ULF - Ranheim | 5 : 4 |
| 12.07.2021 | Ranheim - Sandnes ULF | 4 : 0 |
| 13.12.2020 | Ranheim - Sandnes ULF | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Raufoss - Sandnes ULF | 0 - 3 | W |
| 26.08.2026 | Varhaug - Sandnes ULF | 2 - 3 | W |
| 22.08.2026 | Sandnes ULF - Bryne | 0 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Sogndal - Sandnes ULF | 2 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Sandnes ULF - hodd | 3 - 4 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Ranheim - ODD Ballklubb | 3 - 5 | L |
| 26.08.2026 | Stabaek - Ranheim | 4 - 2 | L |
| 22.08.2026 | Steinkjer - Ranheim | 0 - 6 | W |
| 15.08.2026 | Ranheim - Stromsgodset | 1 - 3 | L |
| 09.08.2026 | Strommen - Ranheim | 1 - 4 | W |
Предстоящата среща между Sandnes ULF и Ranheim е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 1. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sandnes ULF е на позиция 11 с 23 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 23:28. Записаната форма е WLLLL. Ranheim е на позиция 10 с 23 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 39:41. Записаната форма е LLLWL.
Sandnes ULF има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLLLDWW. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Ranheim има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWLLLLW. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
В последните 10 директни срещи Sandnes ULF има 5 победи, равенствата са 1, а Ranheim има 4 победи. Средният общ брой голове е 5.10. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Sandnes ULF -0.75 / Ranheim +0.75 подкрепя Sandnes ULF със средна промяна 2.97 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 22 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.85). Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.29% при 469 наблюдения). Corners Over Under — Over 8.5 (коефициент 1.24, оценка 89/100, успеваемост на коефициентната група 89.29% при 28 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Sandnes ULF като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.22 жълти, 0.00 червени и 2.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 44.4%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 20 завършени мача (90.0% покритие). Дисциплинарният профил на Ranheim като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.17 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 13 от 20 завършени мача (65.0% покритие).
Срещата между Sandnes ULF и Ranheim завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 5.1 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 90%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sandnes ULF като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.22 жълти, 0 червени и 2.22 общо картона на мач. В този двубой Sandnes ULF получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.22 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ranheim като гост беше изчислен от 6 мача със средно 1.5 жълти, 0.17 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Ranheim получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sandnes ULF с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.97 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.85. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 11 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.