📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W W W W
2
🏟
✔ Краен резултат
3
L D L D L
0
Жълти картони
1
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
3
2
🟢 Stabaek 🟡 Равенства Moss 🔴
Дата Мач Резултат
30.05.2026 Moss - Stabaek 2 : 2
29.03.2026 Stabaek - Moss 2 : 0
02.08.2025 Stabaek - Moss 3 : 3
27.04.2025 Moss - Stabaek 4 : 2
27.07.2024 Stabaek - Moss 1 : 4
11.05.2024 Moss - Stabaek 3 : 3

🗓 Последни мачове: Stabaek

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 hodd - Stabaek 2 - 1 L
26.08.2026 Stabaek - Ranheim 4 - 2 W
22.08.2026 Heming - Stabaek 0 - 2 W
16.08.2026 Egersund - Stabaek 0 - 4 W
08.08.2026 Stabaek - Lyn 4 - 3 W

📆 Последни мачове: Moss

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Moss - Strommen 1 - 2 L
26.08.2026 Moss - Sogndal 2 - 2 D
22.08.2026 Lørenskog - Moss 0 - 3 W
15.08.2026 Bryne - Moss 2 - 1 L
10.08.2026 Moss - ODD Ballklubb 3 - 3 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Stabaek и Moss е насрочена за 05.09.2026 18:00 в 1. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Stabaek е на позиция 3 с 42 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 40:16. Записаната форма е LWWWW. Moss е на позиция 14 с 19 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 25:36. Записаната форма е LDLDL.

Последни резултати

Stabaek има 8 победи, 0 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWWWWWL. Средните стойности са 3 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Moss има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLDLLLLL. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Директни срещи

В последните 6 директни срещи Stabaek има 1 победи, равенствата са 3, а Moss има 2 победи. Средният общ брой голове е 4.83. Двата отбора са отбелязали в 83.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 83.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Stabaek с увереност 69%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 69.17%, 17.98% и 12.85%. Разликата в моделния momentum е 56.32 пункта в полза на Stabaek. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.30 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.08%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Stabaek +0.25 / Moss -0.25 подкрепя Stabaek със средна промяна 2.19 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.35% при 471 наблюдения). Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.82).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Stabaek като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.57 жълти, 0.00 червени и 1.57 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 42.9%, 14.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 20 завършени мача (80.0% покритие). Дисциплинарният профил на Moss като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.10 жълти, 0.10 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 40.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 20 завършени мача (90.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 18:00:04 · Заключен: 2026-09-05 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Stabaek и Moss завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 6 директни срещи показва средно 4.83 гола, докато в този мач бяха отбелязани 5. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Stabaek като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 1.57 жълти, 0 червени и 1.57 общо картона на мач. В този двубой Stabaek получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.57 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 14.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Moss като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.1 жълти, 0.1 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой Moss получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.2 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 10% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Stabaek с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.19 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е четен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 22:22:11
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.