📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W L L W
2
🏟
✔ Краен резултат
0
L W W W L
0
Жълти картони
3
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

2
1
2
🟢 Strommen 🟡 Равенства Bryne 🔴
Дата Мач Резултат
16.05.2026 Bryne - Strommen 4 : 2
27.11.2021 Bryne - Strommen 0 : 2
25.05.2021 Strommen - Bryne 0 : 2
03.07.2016 Bryne - Strommen 0 : 1
29.05.2016 Strommen - Bryne 2 : 2

🗓 Последни мачове: Strommen

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Moss - Strommen 1 - 2 W
26.08.2026 Strommen - Raufoss 3 - 1 W
22.08.2026 Lillehammer - Strommen 2 - 4 W
16.08.2026 hodd - Strommen 4 - 3 L
09.08.2026 Strommen - Ranheim 1 - 4 L

📆 Последни мачове: Bryne

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Bryne - Haugesund 0 - 2 L
26.08.2026 Rosseland - Bryne 0 - 3 W
22.08.2026 Sandnes ULF - Bryne 0 - 1 W
15.08.2026 Bryne - Moss 2 - 1 W
09.08.2026 Sogndal - Bryne 0 - 2 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Strommen и Bryne е насрочена за 05.09.2026 14:00 в 1. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Strommen е на позиция 13 с 21 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 3 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 21:37. Записаната форма е WWLLW. Bryne е на позиция 7 с 29 точки след 16 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 21:26. Записаната форма е LWWWL.

Последни резултати

Strommen има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWLLWDLWW. Средните стойности са 2 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Bryne има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWLWDLW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Strommen има 2 победи, равенствата са 1, а Bryne има 2 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Strommen 0 / Bryne 0 подкрепя Bryne със средна промяна 4.79 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 20 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.78% при 544 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Strommen като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.38 жълти, 0.25 червени и 1.63 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 12.5%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 16 от 20 завършени мача (80.0% покритие). Дисциплинарният профил на Bryne като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.20 жълти, 0.00 червени и 2.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 40.0%, 20.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 18 от 20 завършени мача (90.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 14:30:04 · Заключен: 2026-09-05 15:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Strommen и Bryne завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 3 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Strommen като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.38 жълти, 0.25 червени и 1.63 общо картона на мач. В този двубой Strommen получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.63 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Bryne като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.2 жълти, 0 червени и 2.2 общо картона на мач. В този двубой Bryne получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.8 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Bryne с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.79 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 18:22:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.