Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.06.2026 | Ranheim - Lyn | 3 : 2 |
| 10.08.2025 | Lyn - Ranheim | 2 : 1 |
| 31.03.2025 | Ranheim - Lyn | 0 : 3 |
| 06.03.2025 | Lyn - Ranheim | 3 : 0 |
| 06.10.2024 | Ranheim - Lyn | 1 : 1 |
| 28.04.2024 | Lyn - Ranheim | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Lyn - Raufoss | 4 - 0 | W |
| 28.10.2026 | Tromsdalen Uil - Lyn | 1 - 3 | W |
| 25.10.2026 | Sandnes ULF - Lyn | 2 - 1 | L |
| 18.10.2026 | Lyn - Moss | 1 - 0 | W |
| 14.10.2026 | Haugesund - Lyn | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Ranheim - Sogndal | 2 - 1 | W |
| 28.10.2026 | Ranheim - Fredrikstad | 2 - 5 | L |
| 24.10.2026 | Raufoss - Ranheim | 1 - 3 | W |
| 18.10.2026 | Ranheim - Bryne | 4 - 2 | W |
| 14.10.2026 | hodd - Ranheim | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Lyn и Ranheim е насрочена за 20.09.2026 15:00 в 1. Division. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Lyn е на позиция 9 с 28 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 38:44. Записаната форма е WDDWW. Ranheim е на позиция 10 с 25 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 52:57. Записаната форма е DDLLL.
Lyn има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDWWWLWD. Средните стойности са 2.80 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Ranheim има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLLWLWLL. Средните стойности са 2.60 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 6 директни срещи Lyn има 3 победи, равенствата са 2, а Ranheim има 1 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Lyn -0.25 / Ranheim +0.25 подкрепя Lyn със средна промяна 2.66 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 27 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 3 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.85). Поне 1 гол в мача (квота 26, оценка 85/100, успеваемост на групата 85.14% при 518 наблюдения). Both Teams Score — Yes (коефициент 1.36).
Дисциплинарният профил на Lyn като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.10 червени и 1.90 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 30.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 22 завършени мача (86.4% покритие). Дисциплинарният профил на Ranheim като гост е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 1.57 жълти, 0.14 червени и 1.71 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 71.4%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 15 от 22 завършени мача (68.2% покритие).
Срещата между Lyn и Ranheim завърши при резултат 1:4. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 3 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Lyn като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 1.8 жълти, 0.1 червени и 1.9 общо картона на мач. В този двубой Lyn получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.9 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 0%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ranheim като гост беше изчислен от 7 мача със средно 1.57 жълти, 0.14 червени и 1.71 общо картона на мач. В този двубой Ranheim получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.29 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Lyn с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 2.66 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:4 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.85. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 26. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.36. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.