Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.04.2026 | Arendal - Bjarg | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Bjarg - Mjondalen | 1 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Fana - Bjarg | 1 - 3 | W |
| 16.08.2026 | Pors Grenland - Bjarg | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Bjarg - Sotra | 1 - 3 | L |
| 01.08.2026 | Lysekloster - Bjarg | 0 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Arendal - Lysekloster | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Froland - Arendal | 1 - 5 | W |
| 15.08.2026 | Vidar - Arendal | 1 - 3 | W |
| 08.08.2026 | Arendal - Pors Grenland | 2 - 1 | W |
| 02.08.2026 | Sotra - Arendal | 3 - 0 | L |
Предстоящата среща между Bjarg и Arendal е насрочена за 06.09.2026 15:30 в 2. Division - Group 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Bjarg е на позиция 7 с 25 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 1 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 25:20. Записаната форма е LWLLW. Arendal е на позиция 10 с 17 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 18:23. Записаната форма е WLWWW.
Bjarg има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDLWLLWWW. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Arendal има 7 победи, 2 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWLWWWDD. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 1 директни срещи Bjarg има 1 победи, равенствата са 0, а Arendal има 0 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Bjarg 0 / Arendal 0 подкрепя Bjarg със средна промяна 3.72 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Bjarg като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 16.7%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 17 завършени мача (58.8% покритие). Дисциплинарният профил на Arendal като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.40 жълти, 0.00 червени и 1.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 40.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 17 завършени мача (58.8% покритие).
Срещата между Bjarg и Arendal завърши при резултат 4:0. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Bjarg като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Bjarg получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Arendal като гост беше изчислен от 5 мача със средно 1.4 жълти, 0 червени и 1.4 общо картона на мач. В този двубой Arendal получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.6 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Bjarg с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.72 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 4:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.