📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W W W W L
3
🏟
✔ Краен резултат
0
L L W D W
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
2
1
🟢 Notodden 🟡 Равенства Lysekloster 🔴
Дата Мач Резултат
14.06.2026 Lysekloster - Notodden 0 : 2
10.08.2025 Notodden - Lysekloster 0 : 2
31.05.2025 Lysekloster - Notodden 0 : 0
24.08.2024 Lysekloster - Notodden 1 : 2
28.04.2024 Notodden - Lysekloster 1 : 1

🗓 Последни мачове: Notodden

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Kvik Halden - Notodden 0 - 0 D
22.08.2026 Åssiden IF - Notodden 0 - 4 W
15.08.2026 Notodden - Brattvåg 0 - 3 L
08.08.2026 Notodden - Sandviken 1 - 0 W
01.08.2026 Mjondalen - Notodden 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Lysekloster

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Arendal - Lysekloster 2 - 1 L
22.08.2026 Os - Lysekloster 2 - 0 L
15.08.2026 Lysekloster - Kvik Halden 0 - 1 L
09.08.2026 Brattvåg - Lysekloster 3 - 1 L
01.08.2026 Lysekloster - Bjarg 0 - 3 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Notodden и Lysekloster е насрочена за 06.09.2026 12:00 в 2. Division - Group 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Notodden е на позиция 4 с 27 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 21:11. Записаната форма е WWWWL. Lysekloster е на позиция 12 с 14 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 17:28. Записаната форма е LLWDW.

Последни резултати

Notodden има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLWWWWLWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 10% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Lysekloster има 2 победи, 1 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLWDWLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Notodden има 2 победи, равенствата са 2, а Lysekloster има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.80. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Notodden с увереност 70%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 69.54%, 17.62% и 12.84%. Разликата в моделния momentum е 56.70 пункта в полза на Notodden. Оценката за качество на входните данни е 88/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.32 при Pinnacle. Съхраненият оценен EV е -8.20%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Notodden 0 / Lysekloster 0 подкрепя Notodden със средна промяна 1.47 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 20, оценка 87/100, успеваемост на групата 87.05% при 193 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Notodden като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.00 червени и 2.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 25.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 17 завършени мача (52.9% покритие). Дисциплинарният профил на Lysekloster като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 7 от 17 завършени мача (41.2% покритие).

Генериран: 2026-09-06 10:30:03 · Заключен: 2026-09-06 14:07:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Notodden и Lysekloster завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 5 директни срещи е 1.8 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Notodden като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 2.5 жълти, 0 червени и 2.5 общо картона на мач. В този двубой Notodden получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Lysekloster като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Lysekloster получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Notodden с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.47 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 20. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 16:32:14
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.