Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.07.2026 | Eik-Tønsberg - Sandviken | 5 : 6 |
| 23.08.2025 | Sandviken - Eik-Tønsberg | 2 : 0 |
| 03.05.2025 | Eik-Tønsberg - Sandviken | 3 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Brattvåg - Sandviken | 4 - 4 | D |
| 22.08.2026 | Askøy - Sandviken | 0 - 0 | D |
| 16.08.2026 | Sandviken - jerv | 2 - 2 | D |
| 08.08.2026 | Notodden - Sandviken | 1 - 0 | L |
| 01.08.2026 | Sandviken - Kvik Halden | 4 - 5 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Eik-Tønsberg - Sotra | 1 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Eik-Tønsberg - Hønefoss | 1 - 4 | L |
| 15.08.2026 | Mjondalen - Eik-Tønsberg | 2 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Eik-Tønsberg - Træff | 0 - 1 | L |
| 02.08.2026 | Vidar - Eik-Tønsberg | 4 - 3 | L |
Предстоящата среща между Sandviken и Eik-Tønsberg е насрочена за 05.09.2026 11:00 в 2. Division - Group 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Sandviken е на позиция 11 с 14 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 2 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 21:32. Записаната форма е LLWLL. Eik-Tønsberg е на позиция 14 с 4 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 1 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 16:36. Записаната форма е LLLLL.
Sandviken има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDLLWLLLWL. Средните стойности са 2 отбелязани и 3 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Eik-Tønsberg има 0 победи, 1 равенства и 9 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLDL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 3 директни срещи Sandviken има 2 победи, равенствата са 0, а Eik-Tønsberg има 1 победи. Средният общ брой голове е 5.33. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Sandviken като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 0.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 2 от 17 завършени мача (11.8% покритие). Дисциплинарният профил на Eik-Tønsberg като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 9 от 17 завършени мача (52.9% покритие).
Срещата между Sandviken и Eik-Tønsberg завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 5.33 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Sandviken като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 1 жълти, 0 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Sandviken получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Eik-Tønsberg като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Eik-Tønsberg получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 25% от мачовете.
От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.