📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W L W W
4
🏟
✔ Краен резултат
5
W D D W L
2
Жълти картони
4
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

5
1
4
🟢 Brattvåg 🟡 Равенства Træff 🔴
Дата Мач Резултат
06.04.2026 Træff - Brattvåg 2 : 0
13.09.2025 Brattvåg - Træff 4 : 2
19.04.2025 Træff - Brattvåg 1 : 0
15.03.2025 Træff - Brattvåg 3 : 2
08.03.2024 Træff - Brattvåg 3 : 5
11.11.2023 Brattvåg - Træff 4 : 2
10.04.2023 Træff - Brattvåg 0 : 3
19.03.2023 Træff - Brattvåg 2 : 2
22.10.2022 Træff - Brattvåg 1 : 3
09.04.2022 Brattvåg - Træff 2 : 5

🗓 Последни мачове: Brattvåg

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Brattvåg - Træff 4 - 5 L
24.10.2026 Mjondalen - Brattvåg 1 - 4 W
18.10.2026 Brattvåg - Bjarg 1 - 4 L
11.10.2026 Vidar - Brattvåg 1 - 3 W
04.10.2026 Brattvåg - Sotra 3 - 2 W

📆 Последни мачове: Træff

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Brattvåg - Træff 4 - 5 W
25.10.2026 Træff - Arendal 0 - 0 D
18.10.2026 Lysekloster - Træff 3 - 3 D
11.10.2026 Træff - Sandviken 1 - 0 W
04.10.2026 Mjondalen - Træff 4 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Brattvåg и Træff е насрочена за 31.10.2026 12:00 в 2. Division - Group 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Brattvåg е на позиция 3 с 51 точки след 25 мача. Сезонният баланс е 16 победи, 3 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 55:34. Записаната форма е WLWWW. Træff е на позиция 7 с 35 точки след 25 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 8 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 40:47. Записаната форма е DDWLL.

Последни резултати

Brattvåg има 6 победи, 1 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWWWWLLWD. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Træff има 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLLLLDWD. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Brattvåg има 5 победи, равенствата са 1, а Træff има 4 победи. Средният общ брой голове е 4.60. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Brattvåg като домакин е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 25 завършени мача (40.0% покритие). Дисциплинарният профил на Træff като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.13 червени и 2.63 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 50.0%, 37.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 15 от 25 завършени мача (60.0% покритие).

Генериран: 2026-10-31 06:04:22 · Заключен: 2026-10-31 12:40:44

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Brattvåg и Træff завърши при резултат 4:5. В двубоя бяха отбелязани общо 9 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 10 директни срещи е 4.6 гола, а този двубой завърши с 9. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Brattvåg като домакин беше изчислен от 4 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Brattvåg получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Træff като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.5 жълти, 0.13 червени и 2.63 общо картона на мач. В този двубой Træff получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.37 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 15:21:50
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.