Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 25.07.2026 | Tromsdalen Uil - Follo | 0 : 0 |
| 21.09.2025 | Follo - Tromsdalen Uil | 2 : 1 |
| 03.05.2025 | Tromsdalen Uil - Follo | 2 : 1 |
| 14.09.2024 | Tromsdalen Uil - Follo | 8 : 0 |
| 02.06.2024 | Follo - Tromsdalen Uil | 3 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Hønefoss - Follo | 2 - 1 | L |
| 26.08.2026 | Rana - Follo | 3 - 3 | D |
| 22.08.2026 | Råde - Follo | 1 - 2 | W |
| 16.08.2026 | Follo - Rana | 1 - 3 | L |
| 08.08.2026 | Junkeren - Follo | 4 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Tromsdalen Uil - Kjelsås | 1 - 3 | L |
| 22.08.2026 | Harstad - Tromsdalen Uil | 0 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Grorud - Tromsdalen Uil | - | |
| 09.08.2026 | Tromsdalen Uil - Lørenskog | 2 - 0 | W |
| 02.08.2026 | Ull/Kisa - Tromsdalen Uil | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Follo и Tromsdalen Uil е насрочена за 05.09.2026 11:00 в 2. Division - Group 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Follo е на позиция 12 с 10 точки след 13 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 14:25. Записаната форма е LDLLL. Tromsdalen Uil е на позиция 9 с 23 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 22:27. Записаната форма е LWWDL.
Follo има 1 победи, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLLLDLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Tromsdalen Uil има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWDLLLWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 5 директни срещи Follo има 2 победи, равенствата са 1, а Tromsdalen Uil има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Follo като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.14 червени и 3.14 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 57.1%, 42.9% и 28.6% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 11 от 17 завършени мача (64.7% покритие). Дисциплинарният профил на Tromsdalen Uil като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 1.75 жълти, 0.00 червени и 1.75 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 6 от 16 завършени мача (37.5% покритие).
Срещата между Follo и Tromsdalen Uil завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 5 директни срещи е 3.6 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Follo като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 3 жълти, 0.14 червени и 3.14 общо картона на мач. В този двубой Follo получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.14 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 57.1%, 5+ в 28.6%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Tromsdalen Uil като гост беше изчислен от 4 мача със средно 1.75 жълти, 0 червени и 1.75 общо картона на мач. В този двубой Tromsdalen Uil получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.75 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.