Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Levanger - Lørenskog | 5 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Lørenskog - Moss | 0 - 3 | L |
| 15.08.2026 | Lørenskog - Eidsvold | 1 - 7 | L |
| 09.08.2026 | Tromsdalen Uil - Lørenskog | 2 - 0 | L |
| 01.08.2026 | Lørenskog - Hønefoss | 1 - 3 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Junkeren - Stjørdals-Blink | 2 - 2 | D |
| 23.08.2026 | Fløya - Junkeren | 5 - 3 | L |
| 16.08.2026 | Kjelsås - Junkeren | 2 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Junkeren - Follo | 4 - 1 | W |
| 02.08.2026 | Eidsvold - Junkeren | 4 - 1 | L |
Предстоящата среща между Lørenskog и Junkeren е насрочена за 06.09.2026 14:00 в 2. Division - Group 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Lørenskog е на позиция 6 с 26 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 2 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 26:15. Записаната форма е LLLLL. Junkeren е на позиция 10 с 21 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 18:25. Записаната форма е DLWLW.
Lørenskog има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLWWWD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Junkeren има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLWLWDLWL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола първо полувреме — 70%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Lørenskog 0 / Junkeren 0 подкрепя Junkeren със средна промяна 2.41 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 23, оценка 80/100, успеваемост на групата 80.03% при 691 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Lørenskog като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 12 от 17 завършени мача (70.6% покритие). Дисциплинарният профил на Junkeren като гост е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.33 червени и 2.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 33.3%, 33.3% и 33.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 11 от 17 завършени мача (64.7% покритие).
Срещата между Lørenskog и Junkeren завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Lørenskog като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Lørenskog получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Junkeren като гост беше изчислен от 6 мача със средно 2.5 жълти, 0.33 червени и 2.83 общо картона на мач. В този двубой Junkeren получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 33.3%, а червен картон в 33.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Junkeren с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.41 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 23. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.