Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Trygg/Lade - Skeid | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Tynset - Trygg/Lade | 0 - 3 | W |
| 16.08.2026 | Ull/Kisa - Trygg/Lade | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Trygg/Lade - Grorud | 0 - 1 | L |
| 02.08.2026 | Follo - Trygg/Lade | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Hønefoss - Follo | 2 - 1 | W |
| 22.08.2026 | Eik-Tønsberg - Hønefoss | 1 - 4 | W |
| 16.08.2026 | Stjørdals-Blink - Hønefoss | 4 - 2 | L |
| 08.08.2026 | Hønefoss - Ull/Kisa | 9 - 1 | W |
| 01.08.2026 | Lørenskog - Hønefoss | 1 - 3 | W |
Предстоящата среща между Trygg/Lade и Hønefoss е насрочена за 06.09.2026 14:00 в 2. Division - Group 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Trygg/Lade е на позиция 14 с 9 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 2 победи, 1 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 18:37. Записаната форма е DDLWL. Hønefoss е на позиция 4 с 35 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 2 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 33:19. Записаната форма е WLWWW.
Trygg/Lade има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDLWLLLLL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Hønefoss има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWWWWLD. Средните стойности са 3.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Hønefoss с увереност 61%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 20.71%, 18.69% и 60.60%. Разликата в моделния momentum е 39.89 пункта в полза на Hønefoss. Оценката за качество на входните данни е 89/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.31%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Поне 1 гол в мача (квота 29, оценка 83/100, успеваемост на групата 82.91% при 468 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Trygg/Lade като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.67 жълти, 0.00 червени и 1.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 33.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 11 от 17 завършени мача (64.7% покритие). Дисциплинарният профил на Hønefoss като гост е изчислен от 4 мача. Средно отборът получава 2.25 жълти, 0.00 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 17 завършени мача (58.8% покритие).
Срещата между Trygg/Lade и Hønefoss завърши при резултат 2:3. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Trygg/Lade като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.67 жълти, 0 червени и 1.67 общо картона на мач. В този двубой Trygg/Lade получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Hønefoss като гост беше изчислен от 4 мача със средно 2.25 жълти, 0 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Hønefoss получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.25 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 29. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.