Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 06.04.2026 | Kjelsås - Grorud | 2 : 1 |
| 31.08.2025 | Kjelsås - Grorud | 0 : 2 |
| 13.08.2025 | Kjelsås - Grorud | 1 : 0 |
| 03.05.2025 | Grorud - Kjelsås | 0 : 2 |
| 22.02.2025 | Kjelsås - Grorud | 1 : 2 |
| 03.08.2024 | Kjelsås - Grorud | 3 : 4 |
| 12.05.2024 | Grorud - Kjelsås | 1 : 3 |
| 07.10.2023 | Kjelsås - Grorud | 1 : 1 |
| 17.06.2023 | Grorud - Kjelsås | 0 : 1 |
| 24.02.2023 | Grorud - Kjelsås | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Grorud - Ull/Kisa | 3 - 0 | W |
| 28.10.2026 | Grorud - Brann | 0 - 2 | L |
| 25.10.2026 | Stjørdals-Blink - Grorud | 2 - 0 | L |
| 17.10.2026 | Grorud - Follo | 1 - 3 | L |
| 11.10.2026 | Junkeren - Grorud | 1 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Hønefoss - Kjelsås | 1 - 2 | W |
| 25.10.2026 | Kjelsås - Trygg/Lade | 5 - 0 | W |
| 17.10.2026 | Lørenskog - Kjelsås | 2 - 3 | W |
| 11.10.2026 | Kjelsås - Rana | 2 - 0 | W |
| 03.10.2026 | Ull/Kisa - Kjelsås | 1 - 2 | W |
Предстоящата среща между Grorud и Kjelsås е насрочена за 20.09.2026 12:00 в 2. Division - Group 2. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Grorud е на позиция 5 с 34 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 4 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 31:18. Записаната форма е WDWDW. Kjelsås е на позиция 2 с 43 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 14 победи, 1 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 45:26. Записаната форма е WLWWL.
Grorud има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDWDWWWLLW. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Kjelsås има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWWLWWL. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.
В последните 10 директни срещи Grorud има 4 победи, равенствата са 1, а Kjelsås има 5 победи. Средният общ брой голове е 2.60. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Над 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Grorud 0 / Kjelsås 0 подкрепя Kjelsås със средна промяна 6.28 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Grorud като домакин е изчислен от 7 мача. Средно отборът получава 2.29 жълти, 0.14 червени и 2.43 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 85.7%, 42.9%, 14.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 14.3%. Данните за сезона са налични за 14 от 19 завършени мача (73.7% покритие). Дисциплинарният профил на Kjelsås като гост е изчислен от 3 мача. Средно отборът получава 1.33 жълти, 0.00 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 33.3%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 10 от 19 завършени мача (52.6% покритие).
Срещата между Grorud и Kjelsås завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.6 гола, а този двубой завърши с 5. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Grorud като домакин беше изчислен от 7 мача със средно 2.29 жълти, 0.14 червени и 2.43 общо картона на мач. В този двубой Grorud получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.43 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 42.9%, 5+ в 0%, а червен картон в 14.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Kjelsås като гост беше изчислен от 3 мача със средно 1.33 жълти, 0 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Kjelsås получи 5 жълти и 0 червени картона, или 5 общо. Това е с 3.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Kjelsås с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 6.28 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.