📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L D L L
2
🏟
✔ Краен резултат
6
W W W W W

🔁 Директни срещи

4
1
3
🟢 Ullern 🟡 Равенства Asker 🔴
Дата Мач Резултат
27.06.2026 Asker - Ullern 3 : 2
31.08.2024 Asker - Ullern 1 : 0
01.06.2024 Ullern - Asker 2 : 1
11.03.2023 Ullern - Asker 3 : 1
18.05.2022 Ullern - Asker 3 : 0
02.04.2022 Ullern - Asker 0 : 1
25.07.2021 Ullern - Asker 3 : 1
07.03.2020 Asker - Ullern 0 : 0

🗓 Последни мачове: Ullern

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Lokomotiv Oslo - Ullern 2 - 3 W
15.08.2026 Ullern - Union Carl Berner 4 - 1 W
08.08.2026 Ullern - Gamle Oslo 2 - 5 L
01.08.2026 Frigg - Ullern 2 - 2 D
25.07.2026 Ullern - Heming 1 - 3 L

📆 Последни мачове: Asker

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Asker - Frigg -
22.08.2026 Asker - Kvik Halden 7 - 0 W
15.08.2026 Heming - Asker 2 - 5 W
08.08.2026 Asker - Vålerenga II 5 - 4 W
02.08.2026 Asker - IF Ready 3 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Ullern и Asker е насрочена за 05.09.2026 11:00 в 3. Division - Girone 1. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Ullern е на позиция 11 с 14 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 2 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 23:35. Записаната форма е WLDLL. Asker е на позиция 1 с 43 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 1 равенства и 1 загуби. Головата разлика е 45:14. Записаната форма е WWWWW.

Последни резултати

Ullern има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLDLLLWWL. Средните стойности са 2.10 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Asker има 8 победи, 1 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWWWDL. Средните стойности са 3.50 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Ullern има 4 победи, равенствата са 1, а Asker има 3 победи. Средният общ брой голове е 2.63. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 62.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 3.5 гола — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Asker с увереност 69%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 14.29%, 17.01% и 68.70%. Разликата в моделния momentum е 54.41 пункта в полза на Asker. Оценката за качество на входните данни е 94/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.30 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.69%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.35).

Генериран: 2026-09-04 23:04:02 · Заключен: 2026-09-05 12:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Ullern и Asker завърши при резултат 2:6. В двубоя бяха отбелязани общо 8 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 8 директни срещи е 2.63 гола, а този двубой завърши с 8. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.35. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 14:52:12
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.