Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 23.05.2026 | Førde - Os | 2 : 1 |
| 04.10.2025 | Os - Førde | 4 : 6 |
| 05.04.2025 | Førde - Os | 2 : 1 |
| 17.08.2024 | Førde - Os | 0 : 2 |
| 01.06.2024 | Os - Førde | 3 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Vard - Os | 1 - 2 | W |
| 22.08.2026 | Os - Lysekloster | 2 - 0 | W |
| 17.08.2026 | Brann II - Os | 1 - 3 | W |
| 08.08.2026 | Os - Stord | 8 - 2 | W |
| 01.08.2026 | Austevoll - Os | 1 - 5 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Førde - Stord | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Floro - Førde | 2 - 4 | W |
| 15.08.2026 | Gneist - Førde | 1 - 2 | W |
| 08.08.2026 | Førde - Brann II | 7 - 0 | W |
| 03.08.2026 | Sogndal II - Førde | 3 - 3 | D |
Предстоящата среща между Os и Førde е насрочена за 05.09.2026 13:00 в 3. Division - Girone 3. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Os е на позиция 1 с 39 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 0 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 52:26. Записаната форма е WWWWW. Førde е на позиция 4 с 26 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 2 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 23:28. Записаната форма е WWDDL.
Os има 9 победи, 0 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWWWLW. Средните стойности са 3.80 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Førde има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWDDLWLW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 5 директни срещи Os има 2 победи, равенствата са 0, а Førde има 3 победи. Средният общ брой голове е 4.60. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Os с увереност 74%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 74.45%, 13.97% и 11.57%. Разликата в моделния momentum е 62.88 пункта в полза на Os. Оценката за качество на входните данни е 87/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.22 при 1xBet. Съхраненият оценен EV е -9.17%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.82). Odd/Even — Odd (коефициент 1.81).
Срещата между Os и Førde завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 5 директни срещи е 4.6 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.82. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 1.81. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.