📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W L L L W
6
🏟
✔ Краен резултат
2
L L L L L

🔁 Директни срещи

2
0
1
🟢 Førde 🟡 Равенства Fyllingsdalen 🔴
Дата Мач Резултат
06.04.2026 Fyllingsdalen - Førde 4 : 0
27.09.2025 Førde - Fyllingsdalen 2 : 0
21.04.2025 Fyllingsdalen - Førde 1 : 4

🗓 Последни мачове: Førde

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Førde - Askøy 4 - 2 W
24.10.2026 Varegg - Førde 4 - 3 L
17.10.2026 Førde - Djerv 1 - 3 L
10.10.2026 Austevoll - Førde 3 - 2 L
03.10.2026 Førde - Fyllingsdalen 6 - 2 W

📆 Последни мачове: Fyllingsdalen

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Åsane II - Fyllingsdalen 2 - 1 L
24.10.2026 Fyllingsdalen - Vard 1 - 4 L
17.10.2026 Fana - Fyllingsdalen 4 - 1 L
10.10.2026 Fyllingsdalen - Os 0 - 2 L
03.10.2026 Førde - Fyllingsdalen 6 - 2 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Førde и Fyllingsdalen е насрочена за 03.10.2026 13:00 в 3. Division - Girone 3. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Førde е на позиция 8 с 28 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 35:46. Записаната форма е DLLLD. Fyllingsdalen е на позиция 14 с 6 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 1 победи, 3 равенства и 17 загуби. Головата разлика е 17:64. Записаната форма е LLLLL.

Последни резултати

Førde има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLLDWWWD. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 2.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Fyllingsdalen има 0 победи, 0 равенства и 10 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLLLLLLL. Средните стойности са 0.40 отбелязани и 3.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Førde има 2 победи, равенствата са 0, а Fyllingsdalen има 1 победи. Средният общ брой голове е 3.67. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 66.7%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Førde с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 81.73%, 10.62% и 7.65%. Разликата в моделния momentum е 74.08 пункта в полза на Førde. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при 1xBet. Съхраненият оценен EV е -4.38%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Førde като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 21 завършени мача (4.8% покритие). Дисциплинарният профил на Fyllingsdalen като гост е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 1.00 жълти, 1.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 21 завършени мача (4.8% покритие).

Генериран: 2026-10-03 13:30:02 · Заключен: 2026-10-03 14:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Førde и Fyllingsdalen завърши при резултат 6:2. В двубоя бяха отбелязани общо 8 гола. До почивката общият брой голове беше 3. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 3.67 гола, а този двубой завърши с 8. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-03 16:55:07
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.