📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
2
0
Жълти картони
0
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
0
2
🟢 Staal Jørpeland 🟡 Равенства Mandalskameratene 🔴
Дата Мач Резултат
25.07.2026 Mandalskameratene - Staal Jørpeland 8 : 3
20.10.2024 Mandalskameratene - Staal Jørpeland 5 : 1
27.04.2024 Staal Jørpeland - Mandalskameratene 4 : 3
16.10.2021 Staal Jørpeland - Mandalskameratene 3 : 2

🗓 Последни мачове: Staal Jørpeland

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Stabæk II - Staal Jørpeland 2 - 1 L
17.08.2026 Staal Jørpeland - Haugesund II 3 - 4 L
08.08.2026 Odd II - Staal Jørpeland 1 - 2 W
01.08.2026 Staal Jørpeland - Åkra 3 - 4 L
25.07.2026 Mandalskameratene - Staal Jørpeland 8 - 3 L

📆 Последни мачове: Mandalskameratene

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Mandalskameratene - Varhaug 0 - 2 L
15.08.2026 Våg - Mandalskameratene 1 - 2 W
08.08.2026 Mandalskameratene - Brodd 2 - 1 W
02.08.2026 Viking II - Mandalskameratene 4 - 0 L
25.07.2026 Mandalskameratene - Staal Jørpeland 8 - 3 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Staal Jørpeland и Mandalskameratene е насрочена за 05.09.2026 13:00 в 3. Division - Girone 4. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Staal Jørpeland е на позиция 10 с 19 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 28:36. Записаната форма е LWLLD. Mandalskameratene е на позиция 4 с 28 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 36:28. Записаната форма е WWLWD.

Последни резултати

Staal Jørpeland има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLLDLWWL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 2.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Mandalskameratene има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLWDWWLD. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Staal Jørpeland има 2 победи, равенствата са 0, а Mandalskameratene има 2 победи. Средният общ брой голове е 7.25. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Combo (BTTS Yes + Over 2.5) — Yes (коефициент 1.17, оценка 73/100, успеваемост на коефициентната група 73.08% при 26 наблюдения).

Генериран: 2026-09-05 13:02:26 · Заключен: 2026-09-05 14:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Staal Jørpeland и Mandalskameratene завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 7.25 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 90%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора + над 2.5 гола при коефициент 1.17. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол + под 2.5 гола. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:22:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.