📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L W D
3
🏟 Lyse Arena , Stavanger
✔ Краен резултат
1
W L W D D

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 Viking II 🟡 Равенства Stabæk II 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: Viking II

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Brodd - Viking II 3 - 1 L
17.08.2026 Viking II - Madla 1 - 1 D
10.08.2026 Haugesund II - Viking II 4 - 2 L
02.08.2026 Viking II - Mandalskameratene 4 - 0 W
25.07.2026 Stabæk II - Viking II 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Stabæk II

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Stabæk II - Staal Jørpeland 2 - 1 W
17.08.2026 Varhaug - Stabæk II 2 - 0 L
09.08.2026 Stabæk II - Våg 2 - 0 W
03.08.2026 Brodd - Stabæk II 2 - 2 D
25.07.2026 Stabæk II - Viking II 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Viking II и Stabæk II е насрочена за 06.09.2026 11:30 в 3. Division - Girone 4. Посоченият стадион е Lyse Arena, Stavanger. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Viking II е на позиция 6 с 25 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 37:17. Записаната форма е DLWDL. Stabæk II е на позиция 9 с 20 точки след 14 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 33:38. Записаната форма е LWDDW.

Последни резултати

Viking II има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDLWDLWWWD. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Stabæk II има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDDWLLWW. Средните стойности са 2.30 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Viking II с увереност 64%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 64.04%, 17.08% и 18.88%. Разликата в моделния momentum е 45.17 пункта в полза на Viking II. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.40 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.34%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Viking II -0.75 / Stabæk II +0.75 подкрепя Viking II със средна промяна 7.19 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 3 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Combo (BTTS Yes + Over 2.5) — Yes (коефициент 1.23, оценка 75/100, успеваемост на коефициентната група 75% при 40 наблюдения). Поне 1 гол в мача (квота 65, оценка 93/100, успеваемост на групата 93.33% при 15 наблюдения).

Генериран: 2026-09-06 10:11:02 · Заключен: 2026-09-06 13:10:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Viking II и Stabæk II завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Viking II с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 7.19 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 3:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора + над 2.5 гола при коефициент 1.23. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора + над 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 65. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 15:26:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.