📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D W L L
4
🏟
✔ Краен резултат
2
L L L W L

🔁 Директни срещи

2
0
2
🟢 Hinna 🟡 Равенства Viking II 🔴
Дата Мач Резултат
02.05.2026 Viking II - Hinna 8 : 0
25.08.2025 Viking II - Hinna 0 : 1
09.06.2025 Hinna - Viking II 2 : 1
27.09.2021 Viking II - Hinna 3 : 2

🗓 Последни мачове: Hinna

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Hinna - Mandalskameratene 1 - 0 W
24.10.2026 Stabæk II - Hinna 2 - 2 D
17.10.2026 Hinna - Viking II 4 - 2 W
10.10.2026 Brodd - Hinna 4 - 0 L
02.10.2026 Hinna - Staal Jørpeland 2 - 4 L

📆 Последни мачове: Viking II

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Åkra - Viking II 2 - 1 L
24.10.2026 Viking II - Flekkerøy 1 - 2 L
17.10.2026 Hinna - Viking II 4 - 2 L
10.10.2026 Viking II - Vindbjart 5 - 1 W
05.10.2026 Odd II - Viking II 3 - 1 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Hinna и Viking II е насрочена за 17.10.2026 12:00 в 3. Division - Girone 4. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Hinna е на позиция 13 с 23 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 42:67. Записаната форма е LLWDL. Viking II е на позиция 6 с 35 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 5 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 57:34. Записаната форма е WLLDW.

Последни резултати

Hinna има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWDLLWLWW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 2.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Viking II има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDWWLDLW. Средните стойности са 2.40 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Hinna има 2 победи, равенствата са 0, а Viking II има 2 победи. Средният общ брой голове е 4.25. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 3.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even - First Half — Even (коефициент 1.92). Combo (BTTS Yes + Over 2.5) — Yes (коефициент 1.16, оценка 75/100, успеваемост на коефициентната група 75% при 24 наблюдения).

Генериран: 2026-10-17 12:00:04 · Заключен: 2026-10-17 13:40:35

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Hinna и Viking II завърши при резултат 4:2. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 5. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 4.25 гола, а този двубой завърши с 6. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше четен брой голове през първото полувреме при коефициент 1.92. Реалният изход по пазара е нечетен брой голове през първото полувреме. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора + над 2.5 гола при коефициент 1.16. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора + над 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 10 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-17 15:54:25
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.