📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟
✔ Краен резултат
4
L L L L L
0
Жълти картони
0
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

0
0
1
🟢 Lillestrøm II 🟡 Равенства Fauske Sprint 🔴
Дата Мач Резултат
14.06.2026 Fauske Sprint - Lillestrøm II 4 : 3

🗓 Последни мачове: Lillestrøm II

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Skjervøy - Lillestrøm II 2 - 7 W
24.10.2026 Lillestrøm II - Fløya 0 - 2 L
18.10.2026 Ulfstind - Lillestrøm II 0 - 5 W
11.10.2026 Tromsø II - Lillestrøm II 2 - 0 L
04.10.2026 Lillestrøm II - Strømsgodset II 3 - 3 D

📆 Последни мачове: Fauske Sprint

Дата Мач Резултат Изх.
01.11.2026 Fløya - Fauske Sprint 9 - 0 L
25.10.2026 Fauske Sprint - Bossekop 2 - 8 L
17.10.2026 Kongsvinger II - Fauske Sprint 6 - 2 L
11.10.2026 Fauske Sprint - Harstad 2 - 4 L
04.10.2026 Skjervøy - Fauske Sprint 3 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Lillestrøm II и Fauske Sprint е насрочена за 20.09.2026 12:00 в 3. Division - Girone 5. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Lillestrøm II е на позиция 7 с 27 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 0 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 63:41. Записаната форма е LWWLL. Fauske Sprint е на позиция 6 с 28 точки след 19 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 54:63. Записаната форма е WWLLL.

Последни резултати

Lillestrøm II има 4 победи, 0 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLLLLWWL. Средните стойности са 4.10 отбелязани и 2.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 90%. Fauske Sprint има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLLLLLWL. Средните стойности са 2.50 отбелязани и 4.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 90% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Lillestrøm II има 0 победи, равенствата са 0, а Fauske Sprint има 1 победи. Средният общ брой голове е 7. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 100%; Над 1.5 гола — 90%; Над 2.5 гола — 90%; Над 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за Lillestrøm II с увереност 70%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 70.06%, 14.35% и 15.60%. Разликата в моделния momentum е 54.46 пункта в полза на Lillestrøm II. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.28 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -10.33%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Lillestrøm II 0 / Fauske Sprint 0 подкрепя Lillestrøm II със средна промяна 7.52 процентни пункта при 1 букмейкъра (1xBet) и до 2 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Combo (BTTS Yes + Over 2.5) — Yes (коефициент 1.14, оценка 78/100, успеваемост на коефициентната група 77.78% при 9 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Lillestrøm II като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 19 завършени мача (5.3% покритие).

Генериран: 2026-09-20 10:02:43 · Заключен: 2026-09-20 13:40:15

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Lillestrøm II и Fauske Sprint завърши при резултат 2:4. В двубоя бяха отбелязани общо 6 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Lillestrøm II като домакин беше изчислен от 1 мача със средно 0 жълти, 1 червени и 1 общо картона на мач. В този двубой Lillestrøm II получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 0%, 5+ в 0%, а червен картон в 100% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Lillestrøm II с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 7.52 процентни пункта при 1 букмейкър. При крайния резултат 2:4 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора + над 2.5 гола при коефициент 1.14. Реалният изход по пазара е голове и от двата отбора + над 2.5 гола. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-20 16:21:26
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.