Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 13.06.2026 | Strømsgodset II - Harstad | 2 : 2 |
| 31.07.2022 | Strømsgodset II - Harstad | 3 : 0 |
| 18.06.2022 | Harstad - Strømsgodset II | 2 : 6 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Harstad - Strømsgodset II | 4 - 3 | W |
| 24.10.2026 | Finnsnes - Harstad | 2 - 3 | W |
| 17.10.2026 | Harstad - Alta | 6 - 1 | W |
| 11.10.2026 | Fauske Sprint - Harstad | 2 - 4 | W |
| 04.10.2026 | Harstad - Skedsmo | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Harstad - Strømsgodset II | 4 - 3 | L |
| 24.10.2026 | Strømsgodset II - Ulfstind | 7 - 2 | W |
| 18.10.2026 | Skjervøy - Strømsgodset II | 1 - 3 | W |
| 11.10.2026 | Strømsgodset II - Skjetten | 5 - 1 | W |
| 04.10.2026 | Lillestrøm II - Strømsgodset II | 3 - 3 | D |
Предстоящата среща между Harstad и Strømsgodset II е насрочена за 01.11.2026 11:00 в 3. Division - Girone 5. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Harstad е на позиция 3 с 49 точки след 25 мача. Сезонният баланс е 15 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 82:40. Записаната форма е WWWDL. Strømsgodset II е на позиция 8 с 33 точки след 25 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 3 равенства и 12 загуби. Головата разлика е 59:55. Записаната форма е WWWDL.
Harstad има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLWWWWL. Средните стойности са 2.90 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. Strømsgodset II има 4 победи, 1 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWDLLLWLL. Средните стойности са 2.90 отбелязани и 2.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.
В последните 3 директни срещи Harstad има 0 победи, равенствата са 1, а Strømsgodset II има 2 победи. Средният общ брой голове е 5. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.
Най-високите съхранени стойности са: Двата отбора да отбележат — 100%; Над 1.5 гола — 100%; Над 2.5 гола — 100%; Над 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Harstad като домакин е изчислен от 1 мача. Средно отборът получава 0.00 жълти, 1.00 червени и 1.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 0.0%, 0.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 100.0%. Данните за сезона са налични за 1 от 25 завършени мача (4.0% покритие).
Срещата между Harstad и Strømsgodset II завърши при резултат 4:3. В двубоя бяха отбелязани общо 7 гола. До почивката общият брой голове беше 4. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 5 гола, а този двубой завърши с 7. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 100%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.