Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.04.2026 | GIF Sundsvall - IK brage | 1 : 2 |
| 30.01.2026 | GIF Sundsvall - IK brage | 1 : 2 |
| 24.09.2025 | IK brage - GIF Sundsvall | 0 : 1 |
| 22.05.2025 | GIF Sundsvall - IK brage | 0 : 2 |
| 01.02.2025 | IK brage - GIF Sundsvall | 1 : 0 |
| 14.09.2024 | GIF Sundsvall - IK brage | 0 : 0 |
| 23.06.2024 | IK brage - GIF Sundsvall | 5 : 0 |
| 08.10.2023 | GIF Sundsvall - IK brage | 1 : 2 |
| 08.05.2023 | IK brage - GIF Sundsvall | 2 : 0 |
| 25.02.2023 | GIF Sundsvall - IK brage | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Falkenbergs FF - IK brage | 4 - 1 | L |
| 23.08.2026 | IK brage - United Nordic | 1 - 2 | L |
| 18.08.2026 | Karlberg - IK brage | 2 - 0 | L |
| 14.08.2026 | IK brage - Orebro SK | 3 - 3 | D |
| 08.08.2026 | IFK Norrkoping - IK brage | 3 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | GIF Sundsvall - Norrby IF | 1 - 0 | W |
| 25.08.2026 | Osters IF - GIF Sundsvall | 1 - 0 | L |
| 19.08.2026 | FBK Karlstad - GIF Sundsvall | 1 - 0 | L |
| 15.08.2026 | GIF Sundsvall - Helsingborg | 1 - 1 | D |
| 07.08.2026 | Ostersunds FK - GIF Sundsvall | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между IK brage и GIF Sundsvall е насрочена за 05.09.2026 15:00 в Superettan. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
IK brage е на позиция 14 с 21 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 5 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 30:30. Записаната форма е LLDLW. GIF Sundsvall е на позиция 16 с 13 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 0 равенства и 14 загуби. Головата разлика е 13:41. Записаната форма е WLDLL.
IK brage има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLDLWDLLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%. GIF Sundsvall има 1 победи, 1 равенства и 8 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLLDLLLLLL. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи IK brage има 8 победи, равенствата са 1, а GIF Sundsvall има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.20. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.43; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 99%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като IK brage или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 59.14%, 22.18% и 18.68%. Разликата в моделния momentum е 40.47 пункта в полза на IK brage. Оценката за качество на входните данни е 90/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.85%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка IK brage 0 / GIF Sundsvall 0 подкрепя IK brage със средна промяна 4.99 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 23 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Both Teams Score — Yes (коефициент 1.70).
Дисциплинарният профил на IK brage като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.00 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 22.2%, 22.2% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 21 завършени мача (90.5% покритие). Дисциплинарният профил на GIF Sundsvall като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.78 жълти, 0.00 червени и 1.78 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 77.8%, 66.7%, 22.2%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 21 завършени мача (95.2% покритие).
Срещата между IK brage и GIF Sundsvall завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 10 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.2 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.43. В мача бяха отчетени общо 10 корнера. Резултатът остана в рамките на един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 99%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на IK brage като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.33 жълти, 0 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой IK brage получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на GIF Sundsvall като гост беше изчислен от 9 мача със средно 1.78 жълти, 0 червени и 1.78 общо картона на мач. В този двубой GIF Sundsvall получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.78 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше IK brage с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 4.99 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше голове и от двата отбора при коефициент 1.7. Реалният изход по пазара е поне един отбор без гол. Premium сигналът не се потвърди.
От 13 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.