📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L D L L D
0
🏟 Olympia , Helsingborg
✔ Краен резултат
2
D D L W W
Владение на топката
39%
61%
1
Общо удари
14
0
Точни удари
7
1
Неточни удари
7
4
Корнери
4
1
Жълти картони
1
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

1
2
2
🟢 Helsingborg 🟡 Равенства Sandviken 🔴
Дата Мач Резултат
28.06.2026 Sandviken - Helsingborg 4 : 2
25.09.2025 Sandviken - Helsingborg 0 : 1
05.04.2025 Helsingborg - Sandviken 1 : 2
26.10.2024 Sandviken - Helsingborg 2 : 2
12.05.2024 Helsingborg - Sandviken 2 : 2

🗓 Последни мачове: Helsingborg

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Helsingborg - Orebro SK 1 - 1 D
27.08.2026 Football Primetime - Helsingborg 3 - 6 W
23.08.2026 Oddevold - Helsingborg 3 - 1 L
15.08.2026 GIF Sundsvall - Helsingborg 1 - 1 D
11.08.2026 Helsingborg - IFK Varnamo 1 - 2 L

📆 Последни мачове: Sandviken

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Sandviken - Osters IF 1 - 1 D
23.08.2026 Norrby IF - Sandviken 1 - 1 D
18.08.2026 IF Karlstad - Sandviken 0 - 2 W
15.08.2026 Sandviken - IFK Norrkoping 1 - 4 L
09.08.2026 Varbergs BoIS FC - Sandviken 0 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Helsingborg и Sandviken е насрочена за 05.09.2026 15:00 в Superettan. Посоченият стадион е Olympia, Helsingborg. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Helsingborg е на позиция 10 с 25 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 3 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 30:34. Записаната форма е LDLLD. Sandviken е на позиция 9 с 27 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 4 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 30:25. Записаната форма е DDLWW.

Последни резултати

Helsingborg има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLDLLDWLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 2.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Sandviken има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLWWLLWD. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 5 директни срещи Helsingborg има 1 победи, равенствата са 2, а Sandviken има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.60. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 90%; Над 1.5 гола — 90%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 60%; Под 3.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 9.75; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Helsingborg -0.5 / Sandviken +0.5 подкрепя Sandviken със средна промяна 1.72 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, Unibet) и до 19 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Helsingborg като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.22 жълти, 0.00 червени и 2.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 11.1% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 21 завършени мача (90.5% покритие). Дисциплинарният профил на Sandviken като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.38 жълти, 0.13 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 37.5%, 12.5%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 12.5%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие).

Генериран: 2026-09-05 16:00:07 · Заключен: 2026-09-05 16:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Helsingborg и Sandviken завърши при резултат 0:2. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Финалната статистика отчете общо 8 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 5 директни срещи е 3.6 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 9.75. В мача бяха отчетени общо 8 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Helsingborg като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.22 жълти, 0 червени и 2.22 общо картона на мач. В този двубой Helsingborg получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.22 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sandviken като гост беше изчислен от 8 мача със средно 1.38 жълти, 0.13 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Sandviken получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.5 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 12.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 12.5% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Sandviken с хендикап +0.5. Съхраненото пазарно движение беше 1.72 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 13 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 8 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 19:22:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.