Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.05.2026 | Landskrona BoIS - Norrby IF | 1 : 1 |
| 18.09.2022 | Landskrona BoIS - Norrby IF | 3 : 2 |
| 02.05.2022 | Norrby IF - Landskrona BoIS | 0 : 0 |
| 25.09.2021 | Landskrona BoIS - Norrby IF | 1 : 0 |
| 01.05.2021 | Norrby IF - Landskrona BoIS | 1 : 1 |
| 02.09.2018 | Landskrona BoIS - Norrby IF | 1 : 1 |
| 24.06.2018 | Norrby IF - Landskrona BoIS | 1 : 0 |
| 11.09.2016 | Norrby IF - Landskrona BoIS | 2 : 0 |
| 08.05.2016 | Landskrona BoIS - Norrby IF | 2 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | GIF Sundsvall - Norrby IF | 1 - 0 | L |
| 26.08.2026 | Dalstorps - Norrby IF | 0 - 2 | W |
| 23.08.2026 | Norrby IF - Sandviken | 1 - 1 | D |
| 15.08.2026 | Falkenbergs FF - Norrby IF | 2 - 0 | L |
| 10.08.2026 | Norrby IF - Orebro SK | 3 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Landskrona BoIS - Ostersunds FK | 1 - 1 | D |
| 24.08.2026 | IFK Varnamo - Landskrona BoIS | 1 - 1 | D |
| 20.08.2026 | Hässleholms IF - Landskrona BoIS | 0 - 1 | W |
| 14.08.2026 | Landskrona BoIS - Oddevold | 1 - 1 | D |
| 08.08.2026 | Osters IF - Landskrona BoIS | 0 - 1 | W |
Предстоящата среща между Norrby IF и Landskrona BoIS е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Superettan. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Norrby IF е на позиция 12 с 23 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 3 победи, 10 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 21:23. Записаната форма е LDLWD. Landskrona BoIS е на позиция 7 с 31 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 23:19. Записаната форма е DDDWL.
Norrby IF има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLWDDWLW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Landskrona BoIS има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDWLLLWW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 9 директни срещи Norrby IF има 2 победи, равенствата са 4, а Landskrona BoIS има 3 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 55.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 22.2%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 80%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 6.70; над 7.5 корнера — 89%; над 8.5 корнера — 79%; над 9.5 корнера — 71%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.20, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 79.78% при 544 наблюдения).
Дисциплинарният профил на Norrby IF като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 88.9%, 44.4%, 33.3%, 33.3% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие). Дисциплинарният профил на Landskrona BoIS като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.89 жълти, 0.11 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 55.6%, 44.4% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 19 от 21 завършени мача (90.5% покритие).
Срещата между Norrby IF и Landskrona BoIS завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 17 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 9 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 55.6%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 9 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 77.8%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 6.7. В мача бяха отчетени общо 17 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 89%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 79%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 71%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Norrby IF като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2 жълти, 0.11 червени и 2.11 общо картона на мач. В този двубой Norrby IF получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.11 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Landskrona BoIS като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.89 жълти, 0.11 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Landskrona BoIS получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 11.1% от мачовете.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.2. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.
От 15 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.