Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.04.2026 | Ljungskile SK - IFK Norrkoping | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | United Nordic - IFK Norrkoping | 1 - 3 | W |
| 24.08.2026 | IFK Norrkoping - Falkenbergs FF | 2 - 1 | W |
| 20.08.2026 | Vasalund - IFK Norrkoping | 1 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Sandviken - IFK Norrkoping | 1 - 4 | W |
| 08.08.2026 | IFK Norrkoping - IK brage | 3 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Ljungskile SK - IFK Varnamo | 0 - 1 | L |
| 24.08.2026 | Ostersunds FK - Ljungskile SK | 0 - 0 | D |
| 19.08.2026 | Franke - Ljungskile SK | 0 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Ljungskile SK - Osters IF | 2 - 3 | L |
| 08.08.2026 | Ljungskile SK - Oddevold | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между IFK Norrkoping и Ljungskile SK е насрочена за 04.09.2026 17:00 в Superettan. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
IFK Norrkoping е на позиция 1 с 47 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 2 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 29:10. Записаната форма е WWWWW. Ljungskile SK е на позиция 11 с 24 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 6 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 25:23. Записаната форма е LDLLD.
IFK Norrkoping има 9 победи, 0 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWWWWWWWLW. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Ljungskile SK има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LDWLLDWWWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 1 директни срещи IFK Norrkoping има 1 победи, равенствата са 0, а Ljungskile SK има 0 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Над 1.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.50; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като победа за IFK Norrkoping с увереност 62%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 62.08%, 21.22% и 16.70%. Разликата в моделния momentum е 45.37 пункта в полза на IFK Norrkoping. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.48 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.13%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка IFK Norrkoping 0 / Ljungskile SK 0 подкрепя IFK Norrkoping със средна промяна 2.08 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 37 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на IFK Norrkoping като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 1.83 жълти, 0.00 червени и 1.83 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 16.7%, 16.7% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 15 от 21 завършени мача (71.4% покритие). Дисциплинарният профил на Ljungskile SK като гост е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 2.13 жълти, 0.00 червени и 2.13 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 62.5%, 37.5%, 12.5% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 21 завършени мача (90.5% покритие).
Срещата между IFK Norrkoping и Ljungskile SK завърши при резултат 2:2. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 16 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.5. В мача бяха отчетени общо 16 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на IFK Norrkoping като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 1.83 жълти, 0 червени и 1.83 общо картона на мач. В този двубой IFK Norrkoping получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.17 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 16.7%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ljungskile SK като гост беше изчислен от 8 мача със средно 2.13 жълти, 0 червени и 2.13 общо картона на мач. В този двубой Ljungskile SK получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.13 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 37.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше IFK Norrkoping с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.08 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:2 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 9 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.