📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L W D W D
2
🏟
✔ Краен резултат
1
Владение на топката
41%
59%
13
Общо удари
6
3
Точни удари
4
10
Неточни удари
2
3
Корнери
4
3
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

1
3
4
🟢 Oddevold 🟡 Равенства Falkenbergs FF 🔴
Дата Мач Резултат
30.05.2026 Falkenbergs FF - Oddevold 2 : 1
24.09.2025 Oddevold - Falkenbergs FF 2 : 2
19.04.2025 Falkenbergs FF - Oddevold 2 : 2
30.09.2023 Falkenbergs FF - Oddevold 2 : 0
07.04.2023 Oddevold - Falkenbergs FF 1 : 1
14.08.2022 Falkenbergs FF - Oddevold 2 : 0
10.04.2022 Oddevold - Falkenbergs FF 2 : 0
18.08.2021 Oddevold - Falkenbergs FF 2 : 3

🗓 Последни мачове: Oddevold

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Varbergs BoIS FC - Oddevold 3 - 1 L
23.08.2026 Oddevold - Helsingborg 3 - 1 W
18.08.2026 AFC Eskilstuna - Oddevold 4 - 4 D
14.08.2026 Landskrona BoIS - Oddevold 1 - 1 D
08.08.2026 Ljungskile SK - Oddevold 0 - 1 W

📆 Последни мачове: Falkenbergs FF

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 Falkenbergs FF - IK brage 4 - 1 W
24.08.2026 IFK Norrkoping - Falkenbergs FF 2 - 1 L
18.08.2026 IFK Skövde - Falkenbergs FF 2 - 2 D
15.08.2026 Falkenbergs FF - Norrby IF 2 - 0 W
08.08.2026 Falkenbergs FF - United Nordic 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Oddevold и Falkenbergs FF е насрочена за 05.09.2026 13:00 в Superettan. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Oddevold е на позиция 8 с 29 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 28:26. Записаната форма е LWDWD. Falkenbergs FF е на позиция 2 с 38 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 4 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 33:26. Записаната форма е WLWDL.

Последни резултати

Oddevold има 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDDWDDLDD. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Falkenbergs FF има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWDLWLWL. Средните стойности са 2.20 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 80% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 80%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Oddevold има 1 победи, равенствата са 3, а Falkenbergs FF има 4 победи. Средният общ брой голове е 3. Двата отбора са отбелязали в 62.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Под 2.5 гола — 60%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 10.30; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Oddevold -1 / Falkenbergs FF +1 подкрепя Oddevold със средна промяна 1.37 процентни пункта при 2 букмейкъра (Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2.02).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Oddevold като домакин е изчислен от 8 мача. Средно отборът получава 1.50 жълти, 0.00 червени и 1.50 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 87.5%, 37.5%, 25.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие). Дисциплинарният профил на Falkenbergs FF като гост е изчислен от 5 мача. Средно отборът получава 1.80 жълти, 0.00 червени и 1.80 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 20.0%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 21 завършени мача (66.7% покритие).

Генериран: 2026-09-05 13:02:28 · Заключен: 2026-09-05 14:40:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Oddevold и Falkenbergs FF завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

В последните 8 директни срещи средният общ брой голове е 3, а този мач завърши с 3 гола. Това е точно съвпадение с историческия голов профил на съперничеството. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 10.3. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Oddevold като домакин беше изчислен от 8 мача със средно 1.5 жълти, 0 червени и 1.5 общо картона на мач. В този двубой Oddevold получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1.5 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Falkenbergs FF като гост беше изчислен от 5 мача със средно 1.8 жълти, 0 червени и 1.8 общо картона на мач. В този двубой Falkenbergs FF получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.8 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 20%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Oddevold с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 1.37 процентни пункта при 2 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2.02. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 14 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-05 17:24:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.