📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D W W L L
1
🏟
✔ Краен резултат
2
L W D D D
Владение на топката
38%
62%
12
Общо удари
18
4
Точни удари
6
8
Неточни удари
12
3
Корнери
6
2
Жълти картони
2
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

0
0
1
🟢 Osters IF 🟡 Равенства United Nordic 🔴
Дата Мач Резултат
09.05.2026 United Nordic - Osters IF 4 : 2

🗓 Последни мачове: Osters IF

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Sandviken - Osters IF 1 - 1 D
25.08.2026 Osters IF - GIF Sundsvall 1 - 0 W
19.08.2026 Högaborg - Osters IF 0 - 4 W
15.08.2026 Ljungskile SK - Osters IF 2 - 3 W
08.08.2026 Osters IF - Landskrona BoIS 0 - 1 L

📆 Последни мачове: United Nordic

Дата Мач Резултат Изх.
29.08.2026 United Nordic - IFK Norrkoping 1 - 3 L
26.08.2026 Bollstanäs - United Nordic 0 - 2 W
23.08.2026 IK brage - United Nordic 1 - 2 W
15.08.2026 United Nordic - Varbergs BoIS FC 0 - 0 D
08.08.2026 Falkenbergs FF - United Nordic 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Osters IF и United Nordic е насрочена за 04.09.2026 17:00 в Superettan. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Osters IF е на позиция 5 с 33 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 2 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 27:26. Записаната форма е DWWLL. United Nordic е на позиция 6 с 32 точки след 17 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 28:25. Записаната форма е LWDDD.

Последни резултати

Osters IF има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWLLWWLL. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. United Nordic има 3 победи, 6 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDDDDWDD. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи Osters IF има 0 победи, равенствата са 0, а United Nordic има 1 победи. Средният общ брой голове е 6. Двата отбора са отбелязали в 100% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11.80; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Osters IF -1 / United Nordic +1 подкрепя United Nordic със средна промяна 5.35 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 23 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 2 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2). Поне 1 гол в мача (квота 21, оценка 85/100, успеваемост на групата 84.66% при 1102 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Osters IF като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.90 жълти, 0.10 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 90.0%, 60.0%, 40.0%, 10.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 19 от 21 завършени мача (90.5% покритие). Дисциплинарният профил на United Nordic като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.10 жълти, 0.00 червени и 2.10 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 60.0%, 40.0%, 10.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 17 от 21 завършени мача (81.0% покритие).

Генериран: 2026-09-04 12:00:04 · Заключен: 2026-09-04 18:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Osters IF и United Nordic завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Финалната статистика отчете общо 9 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11.8. В мача бяха отчетени общо 9 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е над 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Osters IF като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 1.9 жълти, 0.1 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Osters IF получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 10% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на United Nordic като гост беше изчислен от 10 мача със средно 2.1 жълти, 0 червени и 2.1 общо картона на мач. В този двубой United Nordic получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше United Nordic с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 5.35 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е нечетен общ брой голове. Premium сигналът се потвърди. Съхраненият Premium пазар беше поне един гол в мача при квота 21. Реалният изход по пазара е поне един гол в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-04 21:22:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.