📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
2
🏟 Falcon Alkoholfri Arena , Falkenberg
✔ Краен резултат
1
L W D L W
Владение на топката
48%
52%
15
Общо удари
10
7
Точни удари
2
8
Неточни удари
8
6
Корнери
1
0
Жълти картони
0
0
Червени картони
0
0
Блокирани удари
0
0
Free Kicks
0

🔁 Директни срещи

1
0
2
🟢 Falkenbergs FF 🟡 Равенства Sandviken 🔴
Дата Мач Резултат
09.06.2026 Sandviken - Falkenbergs FF 4 : 2
25.08.2025 Falkenbergs FF - Sandviken 4 : 0
22.06.2025 Sandviken - Falkenbergs FF 4 : 1

🗓 Последни мачове: Falkenbergs FF

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Falkenbergs FF - Sandviken 2 - 1 W
26.10.2026 Orebro SK - Falkenbergs FF 1 - 0 L
17.10.2026 Falkenbergs FF - Landskrona BoIS 4 - 3 W
11.10.2026 IFK Varnamo - Falkenbergs FF 1 - 2 W
18.09.2026 Falkenbergs FF - Ostersunds FK 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Sandviken

Дата Мач Резултат Изх.
31.10.2026 Falkenbergs FF - Sandviken 2 - 1 L
24.10.2026 IFK Varnamo - Sandviken 0 - 1 W
17.10.2026 Sandviken - Ostersunds FK 0 - 0 D
10.10.2026 Landskrona BoIS - Sandviken 3 - 2 L
03.10.2026 Sandviken - GIF Sundsvall 1 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Falkenbergs FF и Sandviken е насрочена за 31.10.2026 16:00 в Superettan. Посоченият стадион е Falcon Alkoholfri Arena, Falkenberg. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Falkenbergs FF е на позиция 2 с 51 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 15 победи, 6 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 52:38. Записаната форма е LWWDW. Sandviken е на позиция 9 с 38 точки след 28 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 8 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 44:38. Записаната форма е WDLWD.

Последни резултати

Falkenbergs FF има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDWWLWLD. Средните стойности са 1.80 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Sandviken има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLWWDLWDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Falkenbergs FF има 1 победи, равенствата са 0, а Sandviken има 2 победи. Средният общ брой голове е 5. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 100%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Над 2.5 гола — 50%. При корнерите са съхранени: среден общ брой корнери — 11; над 7.5 корнера — 100%; над 8.5 корнера — 100%; над 9.5 корнера — 100%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Falkenbergs FF или равенство (1X) с увереност 82%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.88%, 23.10% и 18.02%. Разликата в моделния momentum е 40.86 пункта в полза на Falkenbergs FF. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.14 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -6.54%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Falkenbergs FF 0 / Sandviken 0 подкрепя Falkenbergs FF със средна промяна 3.62 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 31 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Goals Over/Under — Over 1.5 (коефициент 1.22, оценка 80/100, успеваемост на коефициентната група 80.19% при 631 наблюдения).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Falkenbergs FF като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 1.25 жълти, 0.08 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 91.7%, 33.3%, 8.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 21 от 28 завършени мача (75.0% покритие). Дисциплинарният профил на Sandviken като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 1.25 жълти, 0.08 червени и 1.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 91.7%, 33.3%, 8.3%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 24 от 28 завършени мача (85.7% покритие).

Генериран: 2026-10-31 16:03:47 · Заключен: 2026-10-31 16:40:53

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Falkenbergs FF и Sandviken завърши при резултат 2:1. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Финалната статистика отчете общо 7 корнера. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 5 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото съхраненият среден общ брой корнери беше 11. В мача бяха отчетени общо 7 корнера. Резултатът се отклони с повече от един корнер от съхранената средна. Преди началото беше съхранена тенденция за над 7.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 7.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 8.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 8.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 9.5 корнера в мача със стойност 100%. Реалният изход е под 9.5 корнера в мача. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Falkenbergs FF като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 1.25 жълти, 0.08 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Falkenbergs FF получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 8.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 8.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Sandviken като гост беше изчислен от 12 мача със средно 1.25 жълти, 0.08 червени и 1.33 общо картона на мач. В този двубой Sandviken получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 8.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 8.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Falkenbergs FF с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 3.62 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше над 1.5 гола в мача при коефициент 1.22. Реалният изход по пазара е над 1.5 гола в мача. Premium сигналът се потвърди.

Обобщение

От 12 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-10-31 18:52:43
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.