Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 01.03.2026 | Midland - Colegiales | 2 : 0 |
| 15.09.2024 | Midland - Colegiales | 2 : 1 |
| 27.04.2024 | Colegiales - Midland | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Colegiales - Midland | 3 - 0 | W |
| 29.08.2026 | Colegiales - Deportivo Maipu | 1 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Almagro - Colegiales | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | San Miguel - Colegiales | 2 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Colegiales - Patronato | 2 - 2 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Colegiales - Midland | 3 - 0 | L |
| 29.08.2026 | Midland - Nueva Chicago | 2 - 0 | W |
| 23.08.2026 | Temperley - Midland | 2 - 1 | L |
| 19.08.2026 | Banfield - Midland | 2 - 2 | D |
| 14.08.2026 | Acassuso - Midland | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Colegiales и Midland е насрочена за 02.09.2026 23:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Colegiales е на позиция 11 с 34 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 21:21. Записаната форма е WDLDW. Midland е на позиция 5 с 41 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 23:16. Записаната форма е WLDWD.
Colegiales има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLDWWLLWW. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Midland има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDDWDWWDD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 3 директни срещи Colegiales има 0 победи, равенствата са 1, а Midland има 2 победи. Средният общ брой голове е 2.33. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Двата отбора да отбележат — 50%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял Midland чрез Away +0.25. По-новото нормализирано движение за двойката Colegiales -0.5 / Midland +0.5 подкрепя Midland със средна промяна 5.19 процентни пункта при 2 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.
Дисциплинарният профил на Colegiales като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.33 жълти, 0.11 червени и 2.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 44.4%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 20 от 24 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Midland като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.10 червени и 3.10 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.0%, 40.0%, 40.0% и 30.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 23 завършени мача (91.3% покритие).
Срещата между Colegiales и Midland завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 3 директни срещи показва средно 2.33 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Colegiales като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.33 жълти, 0.11 червени и 2.44 общо картона на мач. В този двубой Colegiales получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.44 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 0%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Midland като гост беше изчислен от 10 мача със средно 3 жълти, 0.1 червени и 3.1 общо картона на мач. В този двубой Midland получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.9 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 30%, а червен картон в 10% от мачовете.
От 7 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.