📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
1
L W W L W
1
Жълти картони
0
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

4
3
1
🟢 Gimnasia Jujuy 🟡 Равенства Agropecuario 🔴
Дата Мач Резултат
12.04.2026 Agropecuario - Gimnasia Jujuy 1 : 2
21.09.2025 Gimnasia Jujuy - Agropecuario 0 : 2
19.05.2025 Agropecuario - Gimnasia Jujuy 1 : 1
21.07.2024 Gimnasia Jujuy - Agropecuario 1 : 1
02.03.2024 Agropecuario - Gimnasia Jujuy 1 : 2
17.09.2022 Gimnasia Jujuy - Agropecuario 1 : 0
20.04.2019 Gimnasia Jujuy - Agropecuario 0 : 0
27.02.2018 Gimnasia Jujuy - Agropecuario 1 : 0

🗓 Последни мачове: Gimnasia Jujuy

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Patronato - Gimnasia Jujuy 3 - 3 D
16.08.2026 Gimnasia Jujuy - Chaco For Ever 1 - 0 W
10.08.2026 Gimnasia Jujuy - Tristan Suarez 0 - 2 L
05.08.2026 Quilmes - Gimnasia Jujuy 2 - 0 L
01.08.2026 Colegiales - Gimnasia Jujuy 2 - 1 L

📆 Последни мачове: Agropecuario

Дата Мач Резултат Изх.
22.08.2026 Tristan Suarez - Agropecuario 2 - 0 L
15.08.2026 Agropecuario - Ciudad de Bolívar 1 - 0 W
08.08.2026 Agropecuario - Club Atlético Güemes 3 - 0 W
02.08.2026 Chacarita Juniors - Agropecuario 2 - 1 L
26.07.2026 Agropecuario - San Martin S.J. 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Gimnasia Jujuy и Agropecuario е насрочена за 01.09.2026 00:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Gimnasia Jujuy е на позиция 3 с 45 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 35:27. Записаната форма е DWLLL. Agropecuario е на позиция 15 с 29 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 8 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 18:28. Записаната форма е LWWLW.

Последни резултати

Gimnasia Jujuy има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWLLLWDDWW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Agropecuario има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLWDDLLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи Gimnasia Jujuy има 4 победи, равенствата са 3, а Agropecuario има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.75. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 25%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка Gimnasia Jujuy -0.25 / Agropecuario +0.25 подкрепя Agropecuario със средна промяна 1.46 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 9 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Premium пазарни сигнали

За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Gimnasia Jujuy като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 1.45 жълти, 0.00 червени и 1.45 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 36.4%, 9.1%, 0.0% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 25 завършени мача (88.0% покритие). Дисциплинарният профил на Agropecuario като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.89 жълти, 0.11 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 77.8%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 20 от 23 завършени мача (87.0% покритие).

Генериран: 2026-08-31 16:00:05 · Заключен: 2026-09-01 01:40:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Gimnasia Jujuy и Agropecuario завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 1.75 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Gimnasia Jujuy като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 1.45 жълти, 0 червени и 1.45 общо картона на мач. В този двубой Gimnasia Jujuy получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.45 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 9.1%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Agropecuario като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.89 жълти, 0.11 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Agropecuario получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 77.8%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Agropecuario с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.46 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Проверка на Premium пазарите

Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-01 06:31:09
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.