Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 11.04.2026 | San Telmo - Godoy Cruz | 2 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Godoy Cruz - San Telmo | 3 - 0 | W |
| 25.08.2026 | Deportivo Madryn - Godoy Cruz | 2 - 0 | L |
| 21.08.2026 | Acassuso - Godoy Cruz | 0 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Godoy Cruz - Deportivo Maipu | 1 - 2 | L |
| 09.08.2026 | Godoy Cruz - Chaco For Ever | 2 - 1 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Godoy Cruz - San Telmo | 3 - 0 | L |
| 26.08.2026 | Acassuso - San Telmo | 1 - 2 | W |
| 21.08.2026 | San Telmo - Deportivo Moron | 2 - 2 | D |
| 16.08.2026 | Quilmes - San Telmo | 3 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Colon Santa Fe - San Telmo | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между Godoy Cruz и San Telmo е насрочена за 30.08.2026 21:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Godoy Cruz е на позиция 6 с 40 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 25:19. Записаната форма е WLWWW. San Telmo е на позиция 17 с 24 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 8 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 18:23. Записаната форма е DLLWL.
Godoy Cruz има 5 победи, 0 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLWWWWLLL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. San Telmo има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLWLLLWD. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 1 директни срещи Godoy Cruz има 0 победи, равенствата са 0, а San Telmo има 1 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Godoy Cruz или равенство (1X) с увереност 85%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 58.51%, 26.33% и 15.17%. Разликата в моделния momentum е 43.34 пункта в полза на Godoy Cruz. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.98%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Godoy Cruz 0 / San Telmo 0 подкрепя San Telmo със средна промяна 2.65 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 15 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Godoy Cruz като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.42 жълти, 0.00 червени и 2.42 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 25.0%, 25.0% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 25 от 26 завършени мача (96.2% покритие). Дисциплинарният профил на San Telmo като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 3.36 жълти, 0.27 червени и 3.64 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 81.8%, 54.5% и 18.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 27.3%. Данните за сезона са налични за 23 от 26 завършени мача (88.5% покритие).
Срещата между Godoy Cruz и San Telmo завърши при резултат 3:0. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Godoy Cruz като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2.42 жълти, 0 червени и 2.42 общо картона на мач. В този двубой Godoy Cruz получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.42 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на San Telmo като гост беше изчислен от 11 мача със средно 3.36 жълти, 0.27 червени и 3.64 общо картона на мач. В този двубой San Telmo получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.64 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 81.8%, 5+ в 18.2%, а червен картон в 27.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше San Telmo с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.65 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:0 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 6 проверими предварителни индикатора 5 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.