Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.04.2026 | Acassuso - Los Andes | 0 : 1 |
| 29.09.2024 | Los Andes - Acassuso | 1 : 1 |
| 12.05.2024 | Acassuso - Los Andes | 0 : 2 |
| 09.10.2023 | Acassuso - Los Andes | 1 : 1 |
| 04.06.2023 | Los Andes - Acassuso | 1 : 1 |
| 30.07.2022 | Acassuso - Los Andes | 0 : 0 |
| 02.04.2022 | Los Andes - Acassuso | 0 : 0 |
| 21.11.2021 | Los Andes - Acassuso | 0 : 0 |
| 23.10.2021 | Los Andes - Acassuso | 0 : 1 |
| 26.06.2021 | Acassuso - Los Andes | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Los Andes - Acassuso | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | Chaco For Ever - Los Andes | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Temperley - Los Andes | 3 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Los Andes - Ferro Carril Oeste | 1 - 2 | L |
| 02.08.2026 | Central Norte - Los Andes | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Los Andes - Acassuso | 0 - 0 | D |
| 26.08.2026 | Acassuso - San Telmo | 1 - 2 | L |
| 21.08.2026 | Acassuso - Godoy Cruz | 0 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Acassuso - Midland | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Deportivo Moron - Acassuso | 4 - 1 | L |
Предстоящата среща между Los Andes и Acassuso е насрочена за 31.08.2026 22:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Los Andes е на позиция 10 с 33 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 9 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 19:9. Записаната форма е LLLLD. Acassuso е на позиция 18 с 22 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 6 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 16:24. Записаната форма е LLDLD.
Los Andes има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLLDWLLWD. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Acassuso има 0 победи, 4 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLDDLDLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Los Andes има 2 победи, равенствата са 6, а Acassuso има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.10. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Los Andes или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 51.12%, 30.18% и 18.71%. Разликата в моделния momentum е 32.41 пункта в полза на Los Andes. Оценката за качество на входните данни е 100/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -8.95%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Los Andes -0.25 / Acassuso +0.25 подкрепя Acassuso със средна промяна 4.18 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 12 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
За срещата са съхранени 1 активни футболни Premium сигнала. Odd/Even — Odd (коефициент 2).
Дисциплинарният профил на Los Andes като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 2.54 жълти, 0.08 червени и 2.62 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 69.2%, 53.8%, 23.1% и 7.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 7.7%. Данните за сезона са налични за 22 от 24 завършени мача (91.7% покритие). Дисциплинарният профил на Acassuso като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.10 червени и 3.10 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 60.0%, 30.0% и 30.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 24 завършени мача (87.5% покритие).
Срещата между Los Andes и Acassuso завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 1.1 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Los Andes като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 2.54 жълти, 0.08 червени и 2.62 общо картона на мач. В този двубой Los Andes получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.38 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 53.8%, 5+ в 7.7%, а червен картон в 7.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Acassuso като гост беше изчислен от 10 мача със средно 3 жълти, 0.1 червени и 3.1 общо картона на мач. В този двубой Acassuso получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 30%, а червен картон в 10% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Acassuso с хендикап +0.25. Съхраненото пазарно движение беше 4.18 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е половин печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
Съхраненият Premium пазар беше нечетен общ брой голове при коефициент 2. Реалният изход по пазара е четен общ брой голове. Premium сигналът не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.