Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 12.04.2026 | Temperley - Quilmes | 3 : 3 |
| 22.06.2024 | Temperley - Quilmes | 1 : 0 |
| 03.02.2024 | Quilmes - Temperley | 2 : 0 |
| 20.08.2022 | Temperley - Quilmes | 2 : 3 |
| 15.08.2021 | Temperley - Quilmes | 2 : 2 |
| 04.04.2021 | Quilmes - Temperley | 2 : 0 |
| 02.02.2019 | Quilmes - Temperley | 1 : 1 |
| 19.12.2016 | Quilmes - Temperley | 1 : 0 |
| 15.09.2015 | Temperley - Quilmes | 0 : 0 |
| 29.08.2015 | Quilmes - Temperley | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Quilmes - Temperley | 0 - 1 | L |
| 23.08.2026 | Deportivo Maipu - Quilmes | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Quilmes - San Telmo | 3 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Quilmes - Almagro | 1 - 1 | D |
| 05.08.2026 | Quilmes - Gimnasia Jujuy | 2 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Quilmes - Temperley | 0 - 1 | W |
| 23.08.2026 | Temperley - Midland | 2 - 1 | W |
| 16.08.2026 | Temperley - Los Andes | 3 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Atlanta - Temperley | 1 - 0 | L |
| 02.08.2026 | Temperley - Gimnasia Y Tiro | 1 - 2 | L |
Предстоящата среща между Quilmes и Temperley е насрочена за 30.08.2026 22:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Quilmes е на позиция 10 с 32 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 7 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 23:20. Записаната форма е LWDWD. Temperley е на позиция 3 с 43 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 10 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 24:20. Записаната форма е WWLLW.
Quilmes има 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDWDLLWLW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Temperley има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLLWWDWDW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 10 директни срещи Quilmes има 4 победи, равенствата са 5, а Temperley има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.30. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Quilmes или равенство (1X) с увереност 80%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 48.53%, 31.55% и 19.92%. Разликата в моделния momentum е 28.61 пункта в полза на Quilmes. Оценката за качество на входните данни е 99/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.51%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Дисциплинарният профил на Quilmes като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.78 жълти, 0.00 червени и 1.78 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 44.4%, 11.1%, 11.1% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 24 завършени мача (87.5% покритие). Дисциплинарният профил на Temperley като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 3.17 жълти, 0.17 червени и 3.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 83.3%, 50.0%, 41.7% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 24 от 24 завършени мача (100.0% покритие).
Срещата между Quilmes и Temperley завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 10 директни срещи е 2.3 гола, а този двубой завърши с 1. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Quilmes като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.78 жълти, 0 червени и 1.78 общо картона на мач. В този двубой Quilmes получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 0.78 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 11.1%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Temperley като гост беше изчислен от 12 мача със средно 3.17 жълти, 0.17 червени и 3.33 общо картона на мач. В този двубой Temperley получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 16.7% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.