📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
1
🏟
✔ Краен резултат
1
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

3
4
1
🟢 San Martin Tucuman 🟡 Равенства Club Atlético Güemes 🔴
Дата Мач Резултат
12.04.2026 Club Atlético Güemes - San Martin Tucuman 0 : 2
06.07.2025 Club Atlético Güemes - San Martin Tucuman 2 : 1
02.03.2025 San Martin Tucuman - Club Atlético Güemes 1 : 1
27.10.2024 San Martin Tucuman - Club Atlético Güemes 2 : 2
09.06.2024 Club Atlético Güemes - San Martin Tucuman 0 : 0
23.09.2023 San Martin Tucuman - Club Atlético Güemes 1 : 1
15.05.2023 Club Atlético Güemes - San Martin Tucuman 0 : 1
27.08.2022 San Martin Tucuman - Club Atlético Güemes 4 : 0

🗓 Последни мачове: San Martin Tucuman

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 San Martin Tucuman - Club Atlético Güemes 1 - 1 D
23.08.2026 Chacarita Juniors - San Martin Tucuman 1 - 2 W
16.08.2026 San Martin Tucuman - Deportivo Madryn 2 - 2 D
09.08.2026 San Martin Tucuman - San Martin S.J. 1 - 1 D
01.08.2026 Nueva Chicago - San Martin Tucuman 2 - 1 L

📆 Последни мачове: Club Atlético Güemes

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 San Martin Tucuman - Club Atlético Güemes 1 - 1 D
24.08.2026 Club Atlético Güemes - Atletico DE Rafaela 0 - 0 D
19.08.2026 Chacarita Juniors - Club Atlético Güemes 0 - 0 D
15.08.2026 Atletico Mitre - Club Atlético Güemes 1 - 1 D
08.08.2026 Agropecuario - Club Atlético Güemes 3 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между San Martin Tucuman и Club Atlético Güemes е насрочена за 30.08.2026 21:30 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

San Martin Tucuman е на позиция 9 с 35 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 9 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 21:19. Записаната форма е WDDLL. Club Atlético Güemes е на позиция 18 с 22 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 20:39. Записаната форма е DDDLL.

Последни резултати

San Martin Tucuman има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDLLDWWDL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Club Atlético Güemes има 0 победи, 3 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDLLLLLLL. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 2 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Директни срещи

В последните 8 директни срещи San Martin Tucuman има 3 победи, равенствата са 4, а Club Atlético Güemes има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.25. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 37.5%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Двата отбора да отбележат — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 2.5 гола — 60%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като San Martin Tucuman или равенство (1X) с увереност 87%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 59.31%, 27.39% и 13.30%. Разликата в моделния momentum е 46.01 пункта в полза на San Martin Tucuman. Оценката за качество на входните данни е 98/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.10 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.63%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка San Martin Tucuman +0.25 / Club Atlético Güemes -0.25 подкрепя Club Atlético Güemes със средна промяна 1.66 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 18 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на San Martin Tucuman като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 3.40 жълти, 0.30 червени и 3.70 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 60.0%, 50.0% и 20.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 30.0%. Данните за сезона са налични за 23 от 24 завършени мача (95.8% покритие). Дисциплинарният профил на Club Atlético Güemes като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.56 жълти, 0.44 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 77.8%, 55.6%, 22.2% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 33.3%. Данните за сезона са налични за 20 от 22 завършени мача (90.9% покритие).

Генериран: 2026-08-30 19:02:24 · Заключен: 2026-08-30 23:10:08

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между San Martin Tucuman и Club Atlético Güemes завърши при резултат 1:1. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 8 директни срещи показва средно 2.25 гола, докато в този мач бяха отбелязани 2. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 62.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на San Martin Tucuman като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 3.4 жълти, 0.3 червени и 3.7 общо картона на мач. В този двубой San Martin Tucuman получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.7 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 20%, а червен картон в 30% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Club Atlético Güemes като гост беше изчислен от 9 мача със средно 2.56 жълти, 0.44 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Club Atlético Güemes получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 33.3% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Club Atlético Güemes с хендикап -0.25. Съхраненото пазарно движение беше 1.66 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:1 уреждането на линията е половин загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-08-31 01:51:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.