Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.04.2026 | All Boys - Acassuso | 0 : 0 |
| 04.06.2019 | Acassuso - All Boys | 1 : 2 |
| 29.05.2019 | All Boys - Acassuso | 1 : 1 |
| 13.04.2019 | All Boys - Acassuso | 0 : 3 |
| 07.11.2018 | Acassuso - All Boys | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Los Andes - Acassuso | 0 - 0 | D |
| 26.08.2026 | Acassuso - San Telmo | 1 - 2 | L |
| 21.08.2026 | Acassuso - Godoy Cruz | 0 - 1 | L |
| 14.08.2026 | Acassuso - Midland | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Deportivo Moron - Acassuso | 4 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | All Boys - Chaco For Ever | 0 - 0 | D |
| 24.08.2026 | Ferro Carril Oeste - All Boys | 1 - 0 | L |
| 17.08.2026 | All Boys - Nueva Chicago | 1 - 0 | W |
| 10.08.2026 | All Boys - Central Norte | 1 - 1 | D |
| 02.08.2026 | Deportivo Madryn - All Boys | 2 - 0 | L |
Предстоящата среща между Acassuso и All Boys е насрочена за 05.09.2026 18:30 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Acassuso е на позиция 18 с 23 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 6 равенства и 11 загуби. Головата разлика е 16:24. Записаната форма е DLLDL. All Boys е на позиция 15 с 28 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 11 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 13:22. Записаната форма е DLWDL.
Acassuso има 0 победи, 5 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLDLDDLDL. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. All Boys има 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWDLDDDDW. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
В последните 5 директни срещи Acassuso има 2 победи, равенствата са 2, а All Boys има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.80. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Acassuso -1 / All Boys +1 подкрепя All Boys със средна промяна 11.71 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 4 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Acassuso като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 3.18 жълти, 0.27 червени и 3.45 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.9%, 72.7%, 54.5% и 18.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 27.3%. Данните за сезона са налични за 22 от 25 завършени мача (88.0% покритие). Дисциплинарният профил на All Boys като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 3.08 жълти, 0.33 червени и 3.42 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 91.7%, 75.0%, 50.0% и 25.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 23 от 27 завършени мача (85.2% покритие).
Срещата между Acassuso и All Boys завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 1.8 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Acassuso като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 3.18 жълти, 0.27 червени и 3.45 общо картона на мач. В този двубой Acassuso получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.45 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 72.7%, 5+ в 18.2%, а червен картон в 27.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на All Boys като гост беше изчислен от 12 мача със средно 3.08 жълти, 0.33 червени и 3.42 общо картона на мач. В този двубой All Boys получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.42 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 75%, 5+ в 25%, а червен картон в 25% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше All Boys с хендикап +1. Съхраненото пазарно движение беше 11.71 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 9 съвпаднаха с крайния резултат, а 0 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.