Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 20.04.2026 | Atletico DE Rafaela - Agropecuario | 4 : 1 |
| 18.06.2022 | Atletico DE Rafaela - Agropecuario | 2 : 2 |
| 10.02.2019 | Agropecuario - Atletico DE Rafaela | 2 : 0 |
| 03.12.2017 | Agropecuario - Atletico DE Rafaela | 1 : 3 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | Gimnasia Jujuy - Agropecuario | 1 - 1 | D |
| 22.08.2026 | Tristan Suarez - Agropecuario | 2 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Agropecuario - Ciudad de Bolívar | 1 - 0 | W |
| 08.08.2026 | Agropecuario - Club Atlético Güemes | 3 - 0 | W |
| 02.08.2026 | Chacarita Juniors - Agropecuario | 2 - 1 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Atletico DE Rafaela - Tristan Suarez | 2 - 1 | W |
| 24.08.2026 | Club Atlético Güemes - Atletico DE Rafaela | 0 - 0 | D |
| 14.08.2026 | Atletico DE Rafaela - Defensores De Belgrano | 0 - 0 | D |
| 08.08.2026 | Atletico DE Rafaela - Chacarita Juniors | 1 - 0 | W |
| 01.08.2026 | San Martin S.J. - Atletico DE Rafaela | 1 - 1 | D |
Предстоящата среща между Agropecuario и Atletico DE Rafaela е насрочена за 06.09.2026 18:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Agropecuario е на позиция 14 с 30 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 8 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 18:28. Записаната форма е DLWWL. Atletico DE Rafaela е на позиция 7 с 39 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 7 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 17:19. Записаната форма е WDDWD.
Agropecuario има 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWWLWDDLL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Atletico DE Rafaela има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWDWLLLD. Средните стойности са 0.60 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
В последните 4 директни срещи Agropecuario има 1 победи, равенствата са 1, а Atletico DE Rafaela има 2 победи. Средният общ брой голове е 3.75. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 75%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Agropecuario 0 / Atletico DE Rafaela 0 подкрепя Agropecuario със средна промяна 1.46 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 26 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Agropecuario като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.64 жълти, 0.00 червени и 2.64 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 72.7%, 45.5%, 36.4% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 24 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Atletico DE Rafaela като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 3.10 жълти, 0.10 червени и 3.20 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 70.0%, 40.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 22 завършени мача (95.5% покритие).
Срещата между Agropecuario и Atletico DE Rafaela завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 4 директни срещи е 3.75 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 100%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Agropecuario като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 2.64 жълти, 0 червени и 2.64 общо картона на мач. В този двубой Agropecuario получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.64 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 45.5%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Atletico DE Rafaela като гост беше изчислен от 10 мача със средно 3.1 жълти, 0.1 червени и 3.2 общо картона на мач. В този двубой Atletico DE Rafaela получи 3 жълти и 1 червени картона, или 4 общо. Това е с 0.8 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 70%, 5+ в 10%, а червен картон в 10% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Agropecuario с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.46 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 2:0 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.