📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
W D L D L
1
🏟
✔ Краен резултат
2
1
Жълти картони
3
1
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

5
3
2
🟢 Almagro 🟡 Равенства Gimnasia Jujuy 🔴
Дата Мач Резултат
19.04.2026 Gimnasia Jujuy - Almagro 6 : 1
23.07.2022 Almagro - Gimnasia Jujuy 2 : 0
01.08.2021 Almagro - Gimnasia Jujuy 2 : 2
20.03.2021 Gimnasia Jujuy - Almagro 1 : 2
28.11.2020 Almagro - Gimnasia Jujuy 1 : 0
16.11.2019 Gimnasia Jujuy - Almagro 0 : 0
24.03.2019 Gimnasia Jujuy - Almagro 0 : 1
29.07.2018 Almagro - Gimnasia Jujuy 1 : 0
03.02.2018 Almagro - Gimnasia Jujuy 0 : 0
10.05.2017 Gimnasia Jujuy - Almagro 1 : 0

🗓 Последни мачове: Almagro

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Patronato - Almagro 0 - 1 W
22.08.2026 Almagro - Colegiales 0 - 0 D
15.08.2026 Deportivo Moron - Almagro 2 - 0 L
09.08.2026 Quilmes - Almagro 1 - 1 D
05.08.2026 Almagro - Gimnasia Y Tiro 0 - 2 L

📆 Последни мачове: Gimnasia Jujuy

Дата Мач Резултат Изх.
01.09.2026 Gimnasia Jujuy - Agropecuario 1 - 1 D
22.08.2026 Patronato - Gimnasia Jujuy 3 - 3 D
16.08.2026 Gimnasia Jujuy - Chaco For Ever 1 - 0 W
10.08.2026 Gimnasia Jujuy - Tristan Suarez 0 - 2 L
05.08.2026 Quilmes - Gimnasia Jujuy 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Almagro и Gimnasia Jujuy е насрочена за 06.09.2026 18:30 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Almagro е на позиция 12 с 34 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 5 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 20:26. Записаната форма е WDLDL. Gimnasia Jujuy е на позиция 3 с 46 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 12 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 35:27. Записаната форма е DDWLL.

Последни резултати

Almagro има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLDLDWLWW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Gimnasia Jujuy има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWLLLWDDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1.40 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 10 директни срещи Almagro има 5 победи, равенствата са 3, а Gimnasia Jujuy има 2 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 40%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Almagro като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 2.69 жълти, 0.15 червени и 2.85 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 84.6%, 53.8%, 38.5% и 7.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 26 от 27 завършени мача (96.3% покритие). Дисциплинарният профил на Gimnasia Jujuy като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.45 жълти, 0.27 червени и 2.73 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 81.8%, 45.5%, 27.3% и 18.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 27.3%. Данните за сезона са налични за 23 от 26 завършени мача (88.5% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:26 · Заключен: 2026-09-06 20:10:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Almagro и Gimnasia Jujuy завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 3. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Almagro като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 2.69 жълти, 0.15 червени и 2.85 общо картона на мач. В този двубой Almagro получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.85 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 53.8%, 5+ в 7.7%, а червен картон в 15.4% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gimnasia Jujuy като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.45 жълти, 0.27 червени и 2.73 общо картона на мач. В този двубой Gimnasia Jujuy получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.27 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 45.5%, 5+ в 18.2%, а червен картон в 27.3% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 6 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 22:51:15
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.