📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
D D W D D
0
🏟
✔ Краен резултат
0
3
Жълти картони
4
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

1
1
1
🟢 Central Norte 🟡 Равенства Almirante Brown 🔴
Дата Мач Резултат
19.04.2026 Almirante Brown - Central Norte 1 : 0
10.08.2025 Almirante Brown - Central Norte 0 : 0
06.04.2025 Central Norte - Almirante Brown 2 : 1

🗓 Последни мачове: Central Norte

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Central Norte - Almirante Brown 0 - 0 D
30.08.2026 Atletico Mitre - Central Norte 2 - 2 D
27.08.2026 Central Norte - Deportivo Moron 0 - 0 D
23.08.2026 Central Norte - CA Estudiantes 2 - 1 W
16.08.2026 Central Norte - Gimnasia Y Tiro 0 - 0 D

📆 Последни мачове: Almirante Brown

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Central Norte - Almirante Brown 0 - 0 D
30.08.2026 Almirante Brown - Deportivo Madryn 1 - 0 W
22.08.2026 Defensores De Belgrano - Almirante Brown 0 - 2 W
16.08.2026 Tristan Suarez - Almirante Brown 3 - 1 L
08.08.2026 Almirante Brown - Ciudad de Bolívar 2 - 0 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Central Norte и Almirante Brown е насрочена за 06.09.2026 20:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Central Norte е на позиция 13 с 29 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 14:23. Записаната форма е DDWDD. Almirante Brown е на позиция 4 с 44 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 8 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 17:13. Записаната форма е WWLWW.

Последни резултати

Central Norte има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDDWLLDW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Almirante Brown има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWLWWDDDWW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Central Norte има 1 победи, равенствата са 1, а Almirante Brown има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.33. Двата отбора са отбелязали в 33.3% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 33.3%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 50%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Central Norte като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.56 жълти, 0.44 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 77.8%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 44.4%. Данните за сезона са налични за 20 от 27 завършени мача (74.1% покритие). Дисциплинарният профил на Almirante Brown като гост е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 58.3%, 33.3%, 16.7% и 16.7% от тези мачове, а червен картон е имало в 25.0%. Данните за сезона са налични за 25 от 26 завършени мача (96.2% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:35 · Заключен: 2026-09-06 21:40:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Central Norte и Almirante Brown завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 1.33 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Central Norte като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.56 жълти, 0.44 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Central Norte получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 77.8%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 44.4% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Almirante Brown като гост беше изчислен от 12 мача със средно 2 жълти, 0.25 червени и 2.25 общо картона на мач. В този двубой Almirante Brown получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.75 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 16.7%, а червен картон в 25% от мачовете.

Обобщение

От 8 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-07 00:21:16
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.