Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 21.04.2026 | Atlanta - Chacarita Juniors | 1 : 0 |
| 19.08.2023 | Atlanta - Chacarita Juniors | 0 : 1 |
| 08.04.2023 | Chacarita Juniors - Atlanta | 1 : 1 |
| 09.08.2022 | Atlanta - Chacarita Juniors | 1 : 1 |
| 26.07.2021 | Atlanta - Chacarita Juniors | 0 : 3 |
| 17.03.2021 | Chacarita Juniors - Atlanta | 0 : 1 |
| 02.10.2014 | Chacarita Juniors - Atlanta | 1 : 0 |
| 13.08.2014 | Atlanta - Chacarita Juniors | 1 : 2 |
| 22.02.2014 | Chacarita Juniors - Atlanta | 1 : 2 |
| 24.08.2013 | Atlanta - Chacarita Juniors | 0 : 2 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Gimnasia Y Tiro - Chacarita Juniors | 1 - 0 | L |
| 23.08.2026 | Chacarita Juniors - San Martin Tucuman | 1 - 2 | L |
| 19.08.2026 | Chacarita Juniors - Club Atlético Güemes | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | CA Estudiantes - Chacarita Juniors | 2 - 0 | L |
| 08.08.2026 | Atletico DE Rafaela - Chacarita Juniors | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Atlanta - San Martin S.J. | 0 - 1 | L |
| 26.08.2026 | Patronato - Atlanta | 2 - 0 | L |
| 22.08.2026 | Nueva Chicago - Atlanta | 0 - 1 | W |
| 15.08.2026 | Ferro Carril Oeste - Atlanta | 3 - 1 | L |
| 09.08.2026 | Atlanta - Temperley | 1 - 0 | W |
Предстоящата среща между Chacarita Juniors и Atlanta е насрочена за 05.09.2026 18:30 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Chacarita Juniors е на позиция 17 с 27 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 5 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 18:23. Записаната форма е LLDLL. Atlanta е на позиция 4 с 42 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 3 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 28:22. Записаната форма е LLWLW.
Chacarita Juniors има 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLDLLWLDWD. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Atlanta има 3 победи, 0 равенства и 7 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLWLWLLWLL. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.
В последните 10 директни срещи Chacarita Juniors има 5 победи, равенствата са 2, а Atlanta има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.90. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Под 2.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Chacarita Juniors -0.75 / Atlanta +0.75 подкрепя Chacarita Juniors със средна промяна 2.39 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 8 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Chacarita Juniors като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.00 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 72.7%, 72.7%, 36.4% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 24 от 27 завършени мача (88.9% покритие). Дисциплинарният профил на Atlanta като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.27 жълти, 0.36 червени и 2.64 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 72.7%, 63.6%, 27.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 36.4%. Данните за сезона са налични за 24 от 26 завършени мача (92.3% покритие).
Срещата между Chacarita Juniors и Atlanta завърши при резултат 0:1. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 10 директни срещи показва средно 1.9 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 10 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 70%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Chacarita Juniors като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 3 жълти, 0 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Chacarita Juniors получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 72.7%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Atlanta като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.27 жълти, 0.36 червени и 2.64 общо картона на мач. В този двубой Atlanta получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.64 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 63.6%, 5+ в 0%, а червен картон в 36.4% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Chacarita Juniors с хендикап -0.75. Съхраненото пазарно движение беше 2.39 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:1 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 9 проверими предварителни индикатора 8 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.