Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.04.2026 | CA Estudiantes - Chaco For Ever | 0 : 0 |
| 14.06.2025 | CA Estudiantes - Chaco For Ever | 1 : 2 |
| 08.02.2025 | Chaco For Ever - CA Estudiantes | 0 : 1 |
| 23.09.2023 | Chaco For Ever - CA Estudiantes | 2 : 1 |
| 16.05.2023 | CA Estudiantes - Chaco For Ever | 3 : 0 |
| 15.10.2022 | CA Estudiantes - Chaco For Ever | 3 : 0 |
| 18.09.2022 | Chaco For Ever - CA Estudiantes | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Chaco For Ever - CA Estudiantes | 1 - 0 | W |
| 30.08.2026 | All Boys - Chaco For Ever | 0 - 0 | D |
| 26.08.2026 | Chaco For Ever - San Miguel | 3 - 0 | W |
| 22.08.2026 | Chaco For Ever - Los Andes | 1 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Gimnasia Jujuy - Chaco For Ever | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Chaco For Ever - CA Estudiantes | 1 - 0 | L |
| 30.08.2026 | CA Estudiantes - Ferro Carril Oeste | 2 - 2 | D |
| 23.08.2026 | Central Norte - CA Estudiantes | 2 - 1 | L |
| 15.08.2026 | CA Estudiantes - Chacarita Juniors | 2 - 0 | W |
| 08.08.2026 | CA Estudiantes - Deportivo Madryn | 0 - 1 | L |
Предстоящата среща между Chaco For Ever и CA Estudiantes е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Chaco For Ever е на позиция 12 с 29 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 7 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 20:26. Записаната форма е DWWLL. CA Estudiantes е на позиция 8 с 36 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 8 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 20:19. Записаната форма е DLWLD.
Chaco For Ever има 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWLLWWWDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. CA Estudiantes има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLWLDLDWDW. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 7 директни срещи Chaco For Ever има 2 победи, равенствата са 2, а CA Estudiantes има 3 победи. Средният общ брой голове е 1.86. Двата отбора са отбелязали в 28.6% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 57.1%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 1.5 гола — 60%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%; Над 2.5 гола — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Дисциплинарният профил на Chaco For Ever като домакин е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.15 червени и 3.15 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 76.9%, 69.2%, 23.1% и 23.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 27 от 27 завършени мача (100.0% покритие). Дисциплинарният профил на CA Estudiantes като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 3.50 жълти, 0.40 червени и 3.90 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.0%, 60.0%, 40.0% и 30.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 30.0%. Данните за сезона са налични за 21 от 26 завършени мача (80.8% покритие).
Срещата между Chaco For Ever и CA Estudiantes завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 7 директни срещи показва средно 1.86 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 71.4%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 7 директни срещи водещата историческа посока е над 2.5 гола с 57.1%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Chaco For Ever като домакин беше изчислен от 13 мача със средно 3 жълти, 0.15 червени и 3.15 общо картона на мач. В този двубой Chaco For Ever получи 1 жълти и 1 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.15 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 69.2%, 5+ в 23.1%, а червен картон в 15.4% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на CA Estudiantes като гост беше изчислен от 10 мача със средно 3.5 жълти, 0.4 червени и 3.9 общо картона на мач. В този двубой CA Estudiantes получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.9 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 60%, 5+ в 30%, а червен картон в 30% от мачовете.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.