Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.04.2026 | Gimnasia Y Tiro - Club Atlético Güemes | 1 : 1 |
| 20.07.2025 | Club Atlético Güemes - Gimnasia Y Tiro | 1 : 1 |
| 16.03.2025 | Gimnasia Y Tiro - Club Atlético Güemes | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Club Atlético Güemes - Gimnasia Y Tiro | 1 - 3 | L |
| 30.08.2026 | San Martin Tucuman - Club Atlético Güemes | 1 - 1 | D |
| 24.08.2026 | Club Atlético Güemes - Atletico DE Rafaela | 0 - 0 | D |
| 19.08.2026 | Chacarita Juniors - Club Atlético Güemes | 0 - 0 | D |
| 15.08.2026 | Atletico Mitre - Club Atlético Güemes | 1 - 1 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Club Atlético Güemes - Gimnasia Y Tiro | 1 - 3 | W |
| 29.08.2026 | Gimnasia Y Tiro - Chacarita Juniors | 1 - 0 | W |
| 22.08.2026 | San Martin S.J. - Gimnasia Y Tiro | 3 - 1 | L |
| 16.08.2026 | Central Norte - Gimnasia Y Tiro | 0 - 0 | D |
| 09.08.2026 | Gimnasia Y Tiro - Nueva Chicago | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Club Atlético Güemes и Gimnasia Y Tiro е насрочена за 06.09.2026 20:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Club Atlético Güemes е на позиция 18 с 23 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 4 равенства и 13 загуби. Головата разлика е 20:39. Записаната форма е DDDDL. Gimnasia Y Tiro е на позиция 6 с 41 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 7 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 24:22. Записаната форма е WLDWW.
Club Atlético Güemes има 0 победи, 4 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDDDLLLLLL. Средните стойности са 0.50 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Gimnasia Y Tiro има 6 победи, 3 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLDWWWWDWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 3 директни срещи Club Atlético Güemes има 0 победи, равенствата са 2, а Gimnasia Y Tiro има 1 победи. Средният общ брой голове е 1.67. Двата отбора са отбелязали в 66.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 30%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка Club Atlético Güemes -1 / Gimnasia Y Tiro +1 подкрепя Club Atlético Güemes със средна промяна 4.06 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 11 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Club Atlético Güemes като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.36 жълти, 0.09 червени и 2.45 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 81.8%, 54.5%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 21 от 23 завършени мача (91.3% покритие). Дисциплинарният профил на Gimnasia Y Tiro като гост е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 3.20 жълти, 0.10 червени и 3.30 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 80.0%, 60.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 10.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 25 завършени мача (80.0% покритие).
Срещата между Club Atlético Güemes и Gimnasia Y Tiro завърши при резултат 1:3. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 3 директни срещи е 1.67 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 66.7%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Club Atlético Güemes като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 2.36 жълти, 0.09 червени и 2.45 общо картона на мач. В този двубой Club Atlético Güemes получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 2.45 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 54.5%, 5+ в 0%, а червен картон в 9.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Gimnasia Y Tiro като гост беше изчислен от 10 мача със средно 3.2 жълти, 0.1 червени и 3.3 общо картона на мач. В този двубой Gimnasia Y Tiro получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.3 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 80%, 5+ в 10%, а червен картон в 10% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Club Atlético Güemes с хендикап -1. Съхраненото пазарно движение беше 4.06 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:3 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.