Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 18.04.2026 | Deportivo Moron - Colon Santa Fe | 2 : 0 |
| 21.09.2025 | Colon Santa Fe - Deportivo Moron | 0 : 0 |
| 07.06.2025 | Deportivo Moron - Colon Santa Fe | 1 : 0 |
| 02.09.2024 | Colon Santa Fe - Deportivo Moron | 1 : 0 |
| 14.04.2024 | Deportivo Moron - Colon Santa Fe | 0 : 2 |
| 21.07.2018 | Colon Santa Fe - Deportivo Moron | 1 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Colon Santa Fe - Deportivo Moron | 1 - 2 | L |
| 30.08.2026 | Racing Cordoba - Colon Santa Fe | 1 - 0 | L |
| 22.08.2026 | San Miguel - Colon Santa Fe | 1 - 2 | W |
| 15.08.2026 | Colon Santa Fe - Patronato | 3 - 0 | W |
| 09.08.2026 | Colon Santa Fe - San Telmo | 1 - 0 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Colon Santa Fe - Deportivo Moron | 1 - 2 | W |
| 30.08.2026 | Deportivo Moron - San Miguel | 2 - 1 | W |
| 27.08.2026 | Central Norte - Deportivo Moron | 0 - 0 | D |
| 21.08.2026 | San Telmo - Deportivo Moron | 2 - 2 | D |
| 15.08.2026 | Deportivo Moron - Almagro | 2 - 0 | W |
Предстоящата среща между Colon Santa Fe и Deportivo Moron е насрочена за 05.09.2026 20:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Colon Santa Fe е на позиция 3 с 45 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 9 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 28:19. Записаната форма е LWWWD. Deportivo Moron е на позиция 2 с 49 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 11 победи, 5 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 33:21. Записаната форма е WDDWW.
Colon Santa Fe има 5 победи, 1 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWDLLWWL. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%. Deportivo Moron има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDDWWLWDLL. Средните стойности са 1.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.
В последните 6 директни срещи Colon Santa Fe има 2 победи, равенствата са 2, а Deportivo Moron има 2 победи. Средният общ брой голове е 1.33. Двата отбора са отбелязали в 16.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Colon Santa Fe или равенство (1X) с увереност 81%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 50.12%, 30.57% и 19.31%. Разликата в моделния momentum е 30.81 пункта в полза на Colon Santa Fe. Оценката за качество на входните данни е 93/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.18 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.78%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Нормализираното движение за азиатската двойка Colon Santa Fe 0 / Deportivo Moron 0 подкрепя Colon Santa Fe със средна промяна 2.76 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 5 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на Colon Santa Fe като домакин е изчислен от 6 мача. Средно отборът получава 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 33.3%, 33.3% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 16.7%. Данните за сезона са налични за 19 от 22 завършени мача (86.4% покритие). Дисциплинарният профил на Deportivo Moron като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.91 жълти, 0.27 червени и 3.18 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 81.8%, 63.6%, 36.4% и 18.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 27.3%. Данните за сезона са налични за 23 от 26 завършени мача (88.5% покритие).
Срещата между Colon Santa Fe и Deportivo Moron завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 1.33 гола, а този двубой завърши с 3. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Colon Santa Fe като домакин беше изчислен от 6 мача със средно 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой Colon Santa Fe получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.67 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 33.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 16.7% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Moron като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.91 жълти, 0.27 червени и 3.18 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Moron получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.18 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 63.6%, 5+ в 18.2%, а червен картон в 27.3% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Colon Santa Fe с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.76 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 1:2 уреждането на линията е пълна загуба. Азиатският сигнал не се потвърди.
От 10 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.