📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟
✔ Краен резултат
1
4
Жълти картони
5
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

1
0
2
🟢 Deportivo Madryn 🟡 Равенства Ciudad de Bolívar 🔴
Дата Мач Резултат
18.04.2026 Ciudad de Bolívar - Deportivo Madryn 1 : 0
29.09.2021 Ciudad de Bolívar - Deportivo Madryn 1 : 0
03.07.2021 Deportivo Madryn - Ciudad de Bolívar 1 : 0

🗓 Последни мачове: Deportivo Madryn

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Deportivo Madryn - Ciudad de Bolívar 3 - 1 W
30.08.2026 Almirante Brown - Deportivo Madryn 1 - 0 L
25.08.2026 Deportivo Madryn - Godoy Cruz 2 - 0 W
21.08.2026 Deportivo Madryn - Atletico Mitre 4 - 0 W
16.08.2026 San Martin Tucuman - Deportivo Madryn 2 - 2 D

📆 Последни мачове: Ciudad de Bolívar

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Deportivo Madryn - Ciudad de Bolívar 3 - 1 L
29.08.2026 Ciudad de Bolívar - Defensores De Belgrano 1 - 0 W
23.08.2026 Ciudad de Bolívar - Racing Cordoba 1 - 1 D
15.08.2026 Agropecuario - Ciudad de Bolívar 1 - 0 L
08.08.2026 Almirante Brown - Ciudad de Bolívar 2 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Deportivo Madryn и Ciudad de Bolívar е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Deportivo Madryn е на позиция 5 с 43 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 9 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 29:22. Записаната форма е LWWDW. Ciudad de Bolívar е на позиция 7 с 38 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 10 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 21:19. Записаната форма е WDLLL.

Последни резултати

Deportivo Madryn има 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWDWWDDLW. Средните стойности са 1.60 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 40% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%. Ciudad de Bolívar има 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WDLLLWDLWL. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 1.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 3 директни срещи Deportivo Madryn има 1 победи, равенствата са 0, а Ciudad de Bolívar има 2 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 2.5 гола — 80%; Под 3.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 20%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

PMV3 модел и пазарна цена

PMV3 моделът класифицира водещия изход като Deportivo Madryn или равенство (1X) с увереност 84%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 55.72%, 28.29% и 15.99%. Разликата в моделния momentum е 39.73 пункта в полза на Deportivo Madryn. Оценката за качество на входните данни е 85/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.14 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -4.23%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Deportivo Madryn като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.56 жълти, 0.11 червени и 2.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 66.7%, 44.4%, 33.3% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 11.1%. Данните за сезона са налични за 20 от 24 завършени мача (83.3% покритие). Дисциплинарният профил на Ciudad de Bolívar като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 3.23 жълти, 0.15 червени и 3.38 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 61.5%, 38.5% и 15.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 26 от 26 завършени мача (100.0% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:29 · Заключен: 2026-09-06 20:40:10

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Deportivo Madryn и Ciudad de Bolívar завърши при резултат 3:1. В двубоя бяха отбелязани общо 4 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 3 директни срещи е 1 гола, а този двубой завърши с 4. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е голове и от двата отбора. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 3 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е над 2.5 гола. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 80%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Madryn като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.56 жълти, 0.11 червени и 2.67 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Madryn получи 4 жълти и 0 червени картона, или 4 общо. Това е с 1.33 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 11.1% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Ciudad de Bolívar като гост беше изчислен от 13 мача със средно 3.23 жълти, 0.15 червени и 3.38 общо картона на мач. В този двубой Ciudad de Bolívar получи 5 жълти и 1 червени картона, или 6 общо. Това е с 2.62 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 61.5%, 5+ в 15.4%, а червен картон в 15.4% от мачовете.

Обобщение

От 9 проверими предварителни индикатора 2 съвпаднаха с крайния резултат, а 7 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 23:32:13
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.