📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
0
🏟
✔ Краен резултат
0
L W D L D
1
Жълти картони
2
0
Червени картони
0

🔁 Директни срещи

2
1
1
🟢 Deportivo Maipu 🟡 Равенства Patronato 🔴
Дата Мач Резултат
20.07.2025 Patronato - Deportivo Maipu 1 : 0
16.03.2025 Deportivo Maipu - Patronato 1 : 1
18.08.2024 Deportivo Maipu - Patronato 3 : 1
31.03.2024 Patronato - Deportivo Maipu 1 : 2

🗓 Последни мачове: Deportivo Maipu

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Deportivo Maipu - Patronato 0 - 0 D
29.08.2026 Colegiales - Deportivo Maipu 1 - 0 L
23.08.2026 Deportivo Maipu - Quilmes 1 - 0 W
15.08.2026 Godoy Cruz - Deportivo Maipu 1 - 2 W
08.08.2026 Midland - Deportivo Maipu 2 - 0 L

📆 Последни мачове: Patronato

Дата Мач Резултат Изх.
06.09.2026 Deportivo Maipu - Patronato 0 - 0 D
30.08.2026 Patronato - Almagro 0 - 1 L
26.08.2026 Patronato - Atlanta 2 - 0 W
22.08.2026 Patronato - Gimnasia Jujuy 3 - 3 D
15.08.2026 Colon Santa Fe - Patronato 3 - 0 L

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между Deportivo Maipu и Patronato е насрочена за 06.09.2026 19:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

Deportivo Maipu е на позиция 8 с 38 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 5 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 31:24. Записаната форма е LWWLW. Patronato е на позиция 16 с 28 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 4 победи, 11 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 16:21. Записаната форма е LWDLD.

Последни резултати

Deportivo Maipu има 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWLWLDWWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Patronato има 1 победи, 5 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLDDLDLD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1.60 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 40%.

Директни срещи

В последните 4 директни срещи Deportivo Maipu има 2 победи, равенствата са 1, а Patronato има 1 победи. Средният общ брой голове е 2.50. Двата отбора са отбелязали в 75% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 70%; Над 1.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на Deportivo Maipu като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 1.90 жълти, 0.20 червени и 2.10 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 50.0%, 30.0%, 20.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 25 завършени мача (88.0% покритие). Дисциплинарният профил на Patronato като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.73 жълти, 0.36 червени и 3.09 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 81.8%, 54.5%, 36.4% и 27.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 36.4%. Данните за сезона са налични за 22 от 23 завършени мача (95.7% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:29 · Заключен: 2026-09-06 21:06:05

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между Deportivo Maipu и Patronato завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Сравнение с директните срещи

Средната стойност в последните 4 директни срещи е 2.5 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 4 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 75%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на Deportivo Maipu като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 1.9 жълти, 0.2 червени и 2.1 общо картона на мач. В този двубой Deportivo Maipu получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.1 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 30%, 5+ в 10%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Patronato като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.73 жълти, 0.36 червени и 3.09 общо картона на мач. В този двубой Patronato получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.09 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 54.5%, 5+ в 27.3%, а червен картон в 36.4% от мачовете.

Обобщение

От 7 проверими предварителни индикатора 3 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 23:22:05
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.