Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.04.2026 | Atletico Mitre - Ferro Carril Oeste | 0 : 1 |
| 04.09.2023 | Ferro Carril Oeste - Atletico Mitre | 3 : 0 |
| 23.04.2023 | Atletico Mitre - Ferro Carril Oeste | 0 : 2 |
| 19.03.2022 | Atletico Mitre - Ferro Carril Oeste | 1 : 1 |
| 01.03.2020 | Atletico Mitre - Ferro Carril Oeste | 0 : 1 |
| 08.09.2019 | Ferro Carril Oeste - Atletico Mitre | 0 : 0 |
| 03.03.2019 | Ferro Carril Oeste - Atletico Mitre | 2 : 0 |
| 02.02.2018 | Ferro Carril Oeste - Atletico Mitre | 0 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Ferro Carril Oeste - Atletico Mitre | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | CA Estudiantes - Ferro Carril Oeste | 2 - 2 | D |
| 24.08.2026 | Ferro Carril Oeste - All Boys | 1 - 0 | W |
| 15.08.2026 | Ferro Carril Oeste - Atlanta | 3 - 1 | W |
| 09.08.2026 | Los Andes - Ferro Carril Oeste | 1 - 2 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Ferro Carril Oeste - Atletico Mitre | 0 - 0 | D |
| 30.08.2026 | Atletico Mitre - Central Norte | 2 - 2 | D |
| 21.08.2026 | Deportivo Madryn - Atletico Mitre | 4 - 0 | L |
| 15.08.2026 | Atletico Mitre - Club Atlético Güemes | 1 - 1 | D |
| 09.08.2026 | Atletico Mitre - Defensores De Belgrano | 2 - 1 | W |
Предстоящата среща между Ferro Carril Oeste и Atletico Mitre е насрочена за 04.09.2026 23:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Ferro Carril Oeste е на позиция 1 с 53 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 13 победи, 4 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 26:21. Записаната форма е DWWWL. Atletico Mitre е на позиция 11 с 30 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 10 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 22:27. Записаната форма е DLDWW.
Ferro Carril Oeste има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWWWLLWWWW. Средните стойности са 1.50 отбелязани и 1.20 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%. Atletico Mitre има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLDWWDWLDL. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 8 директни срещи Ferro Carril Oeste има 5 победи, равенствата са 3, а Atletico Mitre има 0 победи. Средният общ брой голове е 1.38. Двата отбора са отбелязали в 12.5% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 12.5%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 1.5 гола — 80%; Над 2.5 гола — 60%; Под 3.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Ferro Carril Oeste или равенство (1X) с увереност 85%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 56.09%, 28.48% и 15.43%. Разликата в моделния momentum е 40.67 пункта в полза на Ferro Carril Oeste. Оценката за качество на входните данни е 92/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.12 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -5.28%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Дисциплинарният профил на Ferro Carril Oeste като домакин е изчислен от 10 мача. Средно отборът получава 2.20 жълти, 0.20 червени и 2.40 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 80.0%, 40.0%, 10.0% и 10.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 20.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 24 завършени мача (91.7% покритие). Дисциплинарният профил на Atletico Mitre като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.73 жълти, 0.27 червени и 3.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 81.8%, 45.5%, 45.5% и 9.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 18.2%. Данните за сезона са налични за 24 от 27 завършени мача (88.9% покритие).
Срещата между Ferro Carril Oeste и Atletico Mitre завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 8 директни срещи е 1.38 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 87.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 8 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 87.5%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Ferro Carril Oeste като домакин беше изчислен от 10 мача със средно 2.2 жълти, 0.2 червени и 2.4 общо картона на мач. В този двубой Ferro Carril Oeste получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 0.4 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 40%, 5+ в 10%, а червен картон в 20% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Atletico Mitre като гост беше изчислен от 11 мача със средно 2.73 жълти, 0.27 червени и 3 общо картона на мач. В този двубой Atletico Mitre получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Общият брой е практически равен на съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 45.5%, 5+ в 9.1%, а червен картон в 18.2% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 4 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.