📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
3
🏟
✔ Краен резултат
2
W L D W D
0
Жълти картони
2
1
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

1
0
0
🟢 San Martin S.J. 🟡 Равенства Midland 🔴
Дата Мач Резултат
18.04.2026 Midland - San Martin S.J. 0 : 1

🗓 Последни мачове: San Martin S.J.

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Atlanta - San Martin S.J. 0 - 1 W
22.08.2026 San Martin S.J. - Gimnasia Y Tiro 3 - 1 W
16.08.2026 Racing Cordoba - San Martin S.J. 0 - 0 D
09.08.2026 San Martin Tucuman - San Martin S.J. 1 - 1 D
01.08.2026 San Martin S.J. - Atletico DE Rafaela 1 - 1 D

📆 Последни мачове: Midland

Дата Мач Резултат Изх.
02.09.2026 Colegiales - Midland 3 - 0 L
29.08.2026 Midland - Nueva Chicago 2 - 0 W
23.08.2026 Temperley - Midland 2 - 1 L
19.08.2026 Banfield - Midland 2 - 2 D
14.08.2026 Acassuso - Midland 1 - 1 D

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между San Martin S.J. и Midland е насрочена за 06.09.2026 18:30 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

San Martin S.J. е на позиция 9 с 38 точки след 21 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 6 равенства и 8 загуби. Головата разлика е 22:22. Записаната форма е WWWDD. Midland е на позиция 5 с 41 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 23:16. Записаната форма е WLDWD.

Последни резултати

San Martin S.J. има 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WWDDDLWLWL. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 0.80 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Midland има 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWLDDWDWWD. Средните стойности са 1.20 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.

Директни срещи

В последните 1 директни срещи San Martin S.J. има 1 победи, равенствата са 0, а Midland има 0 победи. Средният общ брой голове е 1. Двата отбора са отбелязали в 0% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Под 2.5 гола — 80%; Над 1.5 гола — 70%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Двата отбора да отбележат — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Азиатски хендикап и пазарно движение

Нормализираното движение за азиатската двойка San Martin S.J. 0 / Midland 0 подкрепя San Martin S.J. със средна промяна 1.58 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 15 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на San Martin S.J. като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 2.44 жълти, 0.00 червени и 2.44 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 55.6%, 44.4%, 22.2% и 11.1% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 22 от 23 завършени мача (95.7% покритие). Дисциплинарният профил на Midland като гост е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 3.09 жълти, 0.09 червени и 3.18 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 90.9%, 45.5%, 45.5% и 27.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 9.1%. Данните за сезона са налични за 22 от 24 завършени мача (91.7% покритие).

Генериран: 2026-09-06 18:02:26 · Заключен: 2026-09-06 20:10:11

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между San Martin S.J. и Midland завърши при резултат 3:2. В двубоя бяха отбелязани общо 5 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е над 3.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на San Martin S.J. като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 2.44 жълти, 0 червени и 2.44 общо картона на мач. В този двубой San Martin S.J. получи 0 жълти и 1 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.44 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 44.4%, 5+ в 11.1%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Midland като гост беше изчислен от 11 мача със средно 3.09 жълти, 0.09 червени и 3.18 общо картона на мач. В този двубой Midland получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.18 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 45.5%, 5+ в 27.3%, а червен картон в 9.1% от мачовете.

Проверка на азиатския хендикап

Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше San Martin S.J. с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 1.58 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 3:2 уреждането на линията е пълна печалба. Азиатският сигнал се потвърди.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 23:02:44
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.