📲 Кликни тук и влез в безплатния ни TELEGRAM канал GoalLineExpert App
💎 3 дни DIAMOND безплатно · Регистрирай се и активирай 72 часа Diamond достъп. Без карта. Без автоматично плащане.
L L L W L
1
🏟
✔ Краен резултат
2
W L W L W
3
Жълти картони
2
0
Червени картони
1

🔁 Директни срещи

0
0
0
🟢 San Miguel 🟡 Равенства Godoy Cruz 🔴
Дата Мач Резултат

🗓 Последни мачове: San Miguel

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Deportivo Moron - San Miguel 2 - 1 L
26.08.2026 Chaco For Ever - San Miguel 3 - 0 L
22.08.2026 San Miguel - Colon Santa Fe 1 - 2 L
15.08.2026 San Miguel - Colegiales 2 - 0 W
09.08.2026 Racing Cordoba - San Miguel 1 - 0 L

📆 Последни мачове: Godoy Cruz

Дата Мач Резултат Изх.
30.08.2026 Godoy Cruz - San Telmo 3 - 0 W
25.08.2026 Deportivo Madryn - Godoy Cruz 2 - 0 L
21.08.2026 Acassuso - Godoy Cruz 0 - 1 W
15.08.2026 Godoy Cruz - Deportivo Maipu 1 - 2 L
09.08.2026 Godoy Cruz - Chaco For Ever 2 - 1 W

Анализ преди мача

Този анализ е заключен и съдържанието му вече не може да бъде променяно.

Контекст на срещата

Предстоящата среща между San Miguel и Godoy Cruz е насрочена за 06.09.2026 18:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.

Класиране и сезонна форма

San Miguel е на позиция 14 с 29 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 11 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 17:22. Записаната форма е LLLWL. Godoy Cruz е на позиция 6 с 43 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 9 победи, 7 равенства и 6 загуби. Головата разлика е 25:19. Записаната форма е WLWLW.

Последни резултати

San Miguel има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LLLWLLDLDW. Средните стойности са 0.70 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. Godoy Cruz има 6 победи, 0 равенства и 4 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWLWWWWLL. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 60%.

Трендови индикатори

Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Над 1.5 гола — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 2.5 гола — 60%; Двата отбора да отбележат — 40%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.

Дисциплинарен профил

Дисциплинарният профил на San Miguel като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.22 жълти, 0.00 червени и 3.22 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 100.0%, 66.7%, 33.3% и 22.2% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 14 от 24 завършени мача (58.3% покритие). Дисциплинарният профил на Godoy Cruz като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 3.23 жълти, 0.23 червени и 3.46 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 92.3%, 92.3%, 46.2% и 15.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 23.1%. Данните за сезона са налични за 25 от 27 завършени мача (92.6% покритие).

Генериран: 2026-09-06 17:30:07 · Заключен: 2026-09-06 19:40:09

Преглед след мача

Какво се случи в действителност

Срещата между San Miguel и Godoy Cruz завърши при резултат 1:2. В двубоя бяха отбелязани общо 3 гола. До почивката общият брой голове беше 2. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.

Кои предварителни тенденции се потвърдиха и кои не

Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 60%. Реалният изход е голове и от двата отбора. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 80%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 60%. Реалният изход е над 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е над 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата.

Проверка на дисциплинарния профил

Преди началото дисциплинарният профил на San Miguel като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 3.22 жълти, 0 червени и 3.22 общо картона на мач. В този двубой San Miguel получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.22 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 66.7%, 5+ в 22.2%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Godoy Cruz като гост беше изчислен от 13 мача със средно 3.23 жълти, 0.23 червени и 3.46 общо картона на мач. В този двубой Godoy Cruz получи 2 жълти и 1 червени картона, или 3 общо. Това е с 0.46 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 92.3%, 5+ в 15.4%, а червен картон в 23.1% от мачовете.

Обобщение

От 6 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 2 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.

Добавен след мача: 2026-09-06 22:30:08
GoalLineExpert Support 🟢 Отговаряме възможно най-бързо
Здравей 👋
Напиши въпроса си тук. Ще получим известие и ще ти отговорим възможно най-бързо.