Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 02.11.2019 | San Telmo - Los Andes | 3 : 2 |
| 08.02.2013 | Los Andes - San Telmo | 1 : 1 |
| 25.08.2012 | San Telmo - Los Andes | 1 : 1 |
| 04.02.2012 | Los Andes - San Telmo | 0 : 0 |
| 20.08.2011 | San Telmo - Los Andes | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Godoy Cruz - San Telmo | 3 - 0 | L |
| 26.08.2026 | Acassuso - San Telmo | 1 - 2 | W |
| 21.08.2026 | San Telmo - Deportivo Moron | 2 - 2 | D |
| 16.08.2026 | Quilmes - San Telmo | 3 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Colon Santa Fe - San Telmo | 1 - 0 | L |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Los Andes - Acassuso | 0 - 0 | D |
| 22.08.2026 | Chaco For Ever - Los Andes | 1 - 0 | L |
| 16.08.2026 | Temperley - Los Andes | 3 - 0 | L |
| 09.08.2026 | Los Andes - Ferro Carril Oeste | 1 - 2 | L |
| 02.08.2026 | Central Norte - Los Andes | 1 - 0 | L |
Предстоящата среща между San Telmo и Los Andes е насрочена за 05.09.2026 18:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
San Telmo е на позиция 16 с 27 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 5 победи, 8 равенства и 9 загуби. Головата разлика е 18:23. Записаната форма е LWDLL. Los Andes е на позиция 10 с 34 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 8 победи, 9 равенства и 5 загуби. Головата разлика е 19:9. Записаната форма е DLLLL.
San Telmo има 3 победи, 1 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWDLLWLLLW. Средните стойности са 1 отбелязани и 1.70 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 50% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 70%. Los Andes има 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DLLLLDWLLW. Средните стойности са 0.80 отбелязани и 1.10 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 5 директни срещи San Telmo има 1 победи, равенствата са 3, а Los Andes има 1 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 60% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 60%; Над 1.5 гола — 50%; Над 2.5 гола — 50%; Под 2.5 гола — 50%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
Нормализираното движение за азиатската двойка San Telmo 0 / Los Andes 0 подкрепя Los Andes със средна промяна 2.39 процентни пункта при 3 букмейкъра (Pinnacle, Bet365, 1xBet) и до 15 съхранени наблюдения. Това е пазарен сигнал, а не гаранция за резултат.
Дисциплинарният профил на San Telmo като домакин е изчислен от 12 мача. Средно отборът получава 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 75.0%, 25.0%, 25.0% и 8.3% от тези мачове, а червен картон е имало в 8.3%. Данните за сезона са налични за 24 от 27 завършени мача (88.9% покритие). Дисциплинарният профил на Los Andes като гост е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 3.00 жълти, 0.67 червени и 3.67 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 88.9%, 55.6%, 44.4% и 44.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 55.6%. Данните за сезона са налични за 23 от 25 завършени мача (92.0% покритие).
Срещата между San Telmo и Los Andes завърши при резултат 0:0. В двубоя бяха отбелязани общо 0 гола. До почивката общият брой голове беше 0. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 5 директни срещи е 2 гола, а този двубой завърши с 0. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е голове и от двата отбора с 60%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат не съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 70%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на San Telmo като домакин беше изчислен от 12 мача със средно 2.17 жълти, 0.17 червени и 2.33 общо картона на мач. В този двубой San Telmo получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 1.33 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 25%, 5+ в 8.3%, а червен картон в 8.3% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Los Andes като гост беше изчислен от 9 мача със средно 3 жълти, 0.67 червени и 3.67 общо картона на мач. В този двубой Los Andes получи 1 жълти и 0 червени картона, или 1 общо. Това е с 2.67 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 55.6%, 5+ в 44.4%, а червен картон в 55.6% от мачовете.
Заключеният преди началото азиатски сигнал подкрепяше Los Andes с хендикап 0. Съхраненото пазарно движение беше 2.39 процентни пункта при 3 букмейкъра. При крайния резултат 0:0 уреждането на линията е връщане на залога. Резултатът е неутрален и не се брои нито като потвърден, нито като непотвърден сигнал.
От 8 проверими предварителни индикатора 4 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха, а 1 завърши с неутрално уреждане. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.