Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 19.04.2026 | San Martin Tucuman - Tristan Suarez | 0 : 0 |
| 19.07.2025 | San Martin Tucuman - Tristan Suarez | 1 : 1 |
| 15.03.2025 | Tristan Suarez - San Martin Tucuman | 0 : 0 |
| 29.09.2024 | San Martin Tucuman - Tristan Suarez | 1 : 0 |
| 11.05.2024 | Tristan Suarez - San Martin Tucuman | 0 : 0 |
| 23.05.2022 | San Martin Tucuman - Tristan Suarez | 1 : 0 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Atletico DE Rafaela - Tristan Suarez | 2 - 1 | L |
| 22.08.2026 | Tristan Suarez - Agropecuario | 2 - 0 | W |
| 16.08.2026 | Tristan Suarez - Almirante Brown | 3 - 1 | W |
| 10.08.2026 | Gimnasia Jujuy - Tristan Suarez | 0 - 2 | W |
| 03.08.2026 | Club Atlético Güemes - Tristan Suarez | 1 - 3 | W |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | San Martin Tucuman - Club Atlético Güemes | 1 - 1 | D |
| 23.08.2026 | Chacarita Juniors - San Martin Tucuman | 1 - 2 | W |
| 16.08.2026 | San Martin Tucuman - Deportivo Madryn | 2 - 2 | D |
| 09.08.2026 | San Martin Tucuman - San Martin S.J. | 1 - 1 | D |
| 01.08.2026 | Nueva Chicago - San Martin Tucuman | 2 - 1 | L |
Предстоящата среща между Tristan Suarez и San Martin Tucuman е насрочена за 05.09.2026 18:00 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Tristan Suarez е на позиция 1 с 48 точки след 22 мача. Сезонният баланс е 10 победи, 9 равенства и 3 загуби. Головата разлика е 21:12. Записаната форма е LWWWW. San Martin Tucuman е на позиция 10 с 36 точки след 23 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 9 равенства и 7 загуби. Головата разлика е 21:19. Записаната форма е DWDDL.
Tristan Suarez има 7 победи, 1 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е LWWWWWWLDW. Средните стойности са 1.40 отбелязани и 0.50 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 30% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%. San Martin Tucuman има 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DWDDLLDWWD. Средните стойности са 1.30 отбелязани и 1 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 70% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 50%.
В последните 6 директни срещи Tristan Suarez има 0 победи, равенствата са 4, а San Martin Tucuman има 2 победи. Средният общ брой голове е 0.67. Двата отбора са отбелязали в 16.7% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 0%.
Най-високите съхранени стойности са: Над 1.5 гола — 100%; Двата отбора да отбележат — 80%; Над 0.5 гола първо полувреме — 80%; Над 2.5 гола — 70%; Под 3.5 гола — 70%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
По-ранен потвърден reversal сигнал при Pinnacle е подкрепял San Martin Tucuman чрез Away +0.25. По-новото нормализирано движение за двойката Tristan Suarez -0.25 / San Martin Tucuman +0.25 подкрепя Tristan Suarez със средна промяна 3.92 процентни пункта при 3 букмейкъра. Посоките са противоположни, затова азиатският сигнал е маркиран като конфликтен и не се използва като самостоятелен избор.
Дисциплинарният профил на Tristan Suarez като домакин е изчислен от 9 мача. Средно отборът получава 1.89 жълти, 0.00 червени и 1.89 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 55.6%, 22.2%, 11.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 20 от 21 завършени мача (95.2% покритие). Дисциплинарният профил на San Martin Tucuman като гост е изчислен от 13 мача. Средно отборът получава 3.62 жълти, 0.15 червени и 3.77 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 84.6%, 76.9%, 61.5% и 38.5% от тези мачове, а червен картон е имало в 15.4%. Данните за сезона са налични за 24 от 25 завършени мача (96.0% покритие).
Срещата между Tristan Suarez и San Martin Tucuman завърши при резултат 2:0. В двубоя бяха отбелязани общо 2 гола. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Средната стойност в последните 6 директни срещи е 0.67 гола, а този двубой завърши с 2. Крайният голов профил се отклони с повече от един гол от историческата средна стойност. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 83.3%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 6 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 100%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за голове и от двата отбора със стойност 80%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 1.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е над 1.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 2.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 70%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за над 0.5 гола през първото полувреме със стойност 80%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 60%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Tristan Suarez като домакин беше изчислен от 9 мача със средно 1.89 жълти, 0 червени и 1.89 общо картона на мач. В този двубой Tristan Suarez получи 0 жълти и 0 червени картона, или 0 общо. Това е с 1.89 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 22.2%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на San Martin Tucuman като гост беше изчислен от 13 мача със средно 3.62 жълти, 0.15 червени и 3.77 общо картона на мач. В този двубой San Martin Tucuman получи 2 жълти и 0 червени картона, или 2 общо. Това е с 1.77 картона под съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 76.9%, 5+ в 38.5%, а червен картон в 15.4% от мачовете.
От 9 проверими предварителни индикатора 6 съвпаднаха с крайния резултат, а 3 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.