Строго необходими
Необходими са за вход, сесия, защита на профила, ограничаване на устройствата, referral функционалност и запомняне на избора за бисквитки.
| Дата | Мач | Резултат |
|---|---|---|
| 31.05.2026 | Patronato - Tristan Suarez | 1 : 1 |
| 06.07.2025 | Patronato - Tristan Suarez | 2 : 0 |
| 01.03.2025 | Tristan Suarez - Patronato | 2 : 0 |
| 07.07.2024 | Patronato - Tristan Suarez | 3 : 0 |
| 17.02.2024 | Tristan Suarez - Patronato | 0 : 1 |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Tristan Suarez - Deportivo Maipu | 0 - 0 | D |
| 24.10.2026 | Almagro - Tristan Suarez | 1 - 1 | D |
| 17.10.2026 | Tristan Suarez - Patronato | 1 - 0 | W |
| 10.10.2026 | Colegiales - Tristan Suarez | 0 - 0 | D |
| 03.10.2026 | Tristan Suarez - Quilmes | 0 - 0 | D |
| Дата | Мач | Резултат | Изх. |
|---|---|---|---|
| 25.10.2026 | Patronato - Agropecuario | 0 - 2 | L |
| 17.10.2026 | Tristan Suarez - Patronato | 1 - 0 | L |
| 11.10.2026 | Patronato - Club Atlético Güemes | 2 - 0 | W |
| 04.10.2026 | Chacarita Juniors - Patronato | 1 - 0 | L |
| 27.09.2026 | Patronato - San Martin S.J. | 3 - 0 | W |
Предстоящата среща между Tristan Suarez и Patronato е насрочена за 17.10.2026 19:30 в Primera Nacional. Анализът използва само съхранени статистики, форма, директни срещи, трендови проценти и активни Premium пазарни сигнали. Той не гарантира конкретен резултат.
Tristan Suarez е на позиция 1 с 59 точки след 33 мача. Сезонният баланс е 15 победи, 14 равенства и 4 загуби. Головата разлика е 32:15. Записаната форма е DDWDD. Patronato е на позиция 15 с 37 точки след 33 мача. Сезонният баланс е 7 победи, 16 равенства и 10 загуби. Головата разлика е 29:32. Записаната форма е WLWDD.
Tristan Suarez има 4 победи, 5 равенства и 1 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е DDWDDDWLWW. Средните стойности са 0.90 отбелязани и 0.30 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 20%. Patronato има 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 завършени мача. Последователността от най-новия към по-старите резултати е WLWDDDLWDL. Средните стойности са 1.10 отбелязани и 0.90 допуснати гола на мач. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези срещи, а над 2.5 гола са отчетени в 30%.
В последните 5 директни срещи Tristan Suarez има 1 победи, равенствата са 1, а Patronato има 3 победи. Средният общ брой голове е 2. Двата отбора са отбелязали в 20% от тези мачове, а над 2.5 гола са отчетени в 20%.
Най-високите съхранени стойности са: Под 3.5 гола — 100%; Под 2.5 гола — 90%; Над 0.5 гола първо полувреме — 30%; Над 1.5 гола — 20%; Двата отбора да отбележат — 10%. Те са статистически индикатори и не се преобразуват автоматично в прогноза.
PMV3 моделът класифицира водещия изход като Tristan Suarez или равенство (1X) с увереност 84%. Съхранените fair вероятности за домакин, равенство и гост са 55.18%, 28.80% и 16.03%. Разликата в моделния momentum е 39.15 пункта в полза на Tristan Suarez. Оценката за качество на входните данни е 96/100. Съхраненият коефициент за избрания пазар е 1.17 при Bet365. Съхраненият оценен EV е -1.75%. Въпреки моделната вероятност цената е маркирана като NO_VALUE. Това означава, че сигналът не се приема автоматично за стойностен залог.
Дисциплинарният профил на Tristan Suarez като домакин е изчислен от 11 мача. Средно отборът получава 2.00 жълти, 0.00 червени и 2.00 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 63.6%, 27.3%, 9.1% и 0.0% от тези мачове, а червен картон е имало в 0.0%. Данните за сезона са налични за 25 от 33 завършени мача (75.8% покритие). Дисциплинарният профил на Patronato като гост е изчислен от 14 мача. Средно отборът получава 2.50 жълти, 0.36 червени и 2.86 общо картона на мач. Поне 1, 2, 3, 4 и 5 картона са отчетени съответно в 100.0%, 78.6%, 50.0%, 28.6% и 21.4% от тези мачове, а червен картон е имало в 35.7%. Данните за сезона са налични за 28 от 33 завършени мача (84.8% покритие).
Срещата между Tristan Suarez и Patronato завърши при резултат 1:0. В двубоя беше отбелязан общо 1 гол. До почивката общият брой голове беше 1. Следващата проверка сравнява крайния резултат само със заключените преди началото исторически данни, дисциплинарен профил, трендови стойности и Premium сигнали.
Историческият профил от 5 директни срещи показва средно 2 гола, докато в този мач бяха отбелязани 1. Резултатът остана в рамките на един гол от историческата средна стойност. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е поне един отбор без гол с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е поне един отбор без гол. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил. В последните 5 директни срещи водещата историческа посока е под 2.5 гола с 80%. В настоящия мач реалният изход по този показател е под 2.5 гола. Крайният резултат съвпадна с този исторически профил.
Преди началото беше съхранена тенденция за поне един отбор без гол със стойност 90%. Реалният изход е поне един отбор без гол. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 2.5 гола със стойност 90%. Реалният изход е под 2.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 3.5 гола със стойност 100%. Реалният изход е под 3.5 гола. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 0.5 гола през първото полувреме със стойност 70%. Реалният изход е над 0.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция не се потвърди от резултата. Преди началото беше съхранена тенденция за под 1.5 гола през първото полувреме със стойност 90%. Реалният изход е под 1.5 гола през първото полувреме. Тази съхранена тенденция се потвърди от резултата.
Преди началото дисциплинарният профил на Tristan Suarez като домакин беше изчислен от 11 мача със средно 2 жълти, 0 червени и 2 общо картона на мач. В този двубой Tristan Suarez получи 3 жълти и 0 червени картона, или 3 общо. Това е с 1 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 27.3%, 5+ в 0%, а червен картон в 0% от мачовете. Преди началото дисциплинарният профил на Patronato като гост беше изчислен от 14 мача със средно 2.5 жълти, 0.36 червени и 2.86 общо картона на мач. В този двубой Patronato получи 4 жълти и 1 червени картона, или 5 общо. Това е с 2.14 картона над съхранената средна стойност. В предварителната извадка 3+ картона са отчетени в 50%, 5+ в 21.4%, а червен картон в 35.7% от мачовете.
От 8 проверими предварителни индикатора 7 съвпаднаха с крайния резултат, а 1 не се потвърдиха. Това е следмачова проверка на предварително съхранените данни, а не промяна на анализа след края на срещата.